Укр | Рус
Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Легкая атлетика. Українці відзначилися перемогами у Франції та США Голосування <<законів 16 січня>>: суд перенесли... У НАТО відреагували на заяву Лаврова про Будапештський меморандум Міністерство закордонних справ України заявило про протест у зв'язку з незаконним рішенням <<суду>> в окупованому Криму щодо Володимира Балуха Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Відсидка не допомогла - знову взявся за наркотики Дві третини подільського експорту йде до Євросоюзу Щоб спалах АЧС не поширився Попрощалися з Віктором Сухіним... Не всім так щастить У Верховній Раді створено три нові міжфракційні депутатські об'єднання У профільному комітеті вважають спроби законодавчо закріпити різні дати початку окупації України Окружний адміністративний суд Києва переніс розгляд позову екс-голови Одеської ОДА Михеїла Саакашвілі до Державної міграційної служби України через неявку на засідання позивача і його представників Міністерство культури поповнило перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці, на підставі звернення Служби безпеки України
Загрузка...
загрузка...
Голосування
З 1 січня в Україні набули чинності зміни в правилах дорожнього руху. Як ви ставитеся до обмеження максимальної швидкості транспортних засобів у населених пунктах до 50 км/год?

Голосувати

Як ви ставитеся до посилення санкцій за керування автомобілем у стані алкогольного або наркотичного сп'яніння?

Голосувати
На головну
13.01.2018

...трактор на пасовище вигнали вночі

Віктор СКРИПНИК

Автомобільну трасу міжнародного значення перекривали з вечора 11 січня і до першої ночі 12 січня мешканці сіл Михайлівка та Гуменне Вінницького району на відрізку дороги між Вінницею і Немировим.
— Ми сподівалися, що приїде хтось з обласного начальства і зупинить «тітушок», які нагрянули в село, коли стемніло, бо вдень ми охороняємо пасовище. Люди все одно збіглися. Намагалися зупинити трактор. Нас розігнали «тітушки», з балончиків бризкали газом у очі, — розповіла «Голосу України» депутат Гуменнівської сільради Людмила Янчинська. — Поліція приїхала через півтори години! І все одно не зупинили роботу трактора. Хоча ми пояснювали, що на пасовище накладено арешт і тривають судові засідання, одне з них відбулося саме того дня, коли пригнали трактор. Нам не залишалося нічого іншого, як перекрити трасу.
За словами співрозмовниці, оранку продовжили й тоді, коли на місце події прибули голова Вінницької райради Сергій Сітарський і голова райдержадміністрації Михайло Демченко, депутати облради Сергій Кривешко і Олег Коров’ячук. Секретар сільради Надія Кадіра уточнила, що загалом на акцію зібралося майже 70 осіб. Вони безперервно ходили пішохідним переходом. Пропускали тільки автомобілі швидкої допомоги і рейсові автобуси. Акцію припинили після першої ночі. «Трактор орав усю ніч, — продовжує Надія Кадіра. — Половину пасовища уже переорано. Загалом там 26 гектарів. З самого ранку люди зібралися біля сільради. Одні кажуть їхати в поліцію, інші — пікетувати обласну владу».
За словами Людмили Янчинської, власником пасовища став обласний чиновник і члени його сім’ї. Це стало відомо під час розгляду справи у суді. «Замість того, щоб допомогти людям оформити землю, на якій десятки років випасають худобу, влада допомогла зробити це своїм, — продовжує співрозмовниця. — У селі — 120 голів худоби. Де тепер пасти? Різатимемо, зніматимемо на телефон і викладатимемо в Інтернет, щоб бачили, як у Вінниці влада дбає про селян. І прізвища посадовців називатимемо...»

Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну