Укр | Рус
Славетна історія вкладається в чотири роки Законопроект про Національну безпеку визначає основні маркери, за якими держава буде рухатися до стандартів Північноатлантичного альянсу, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко Законопроект “Про національну безпеку” передбачає високий рівень громадського і парламентського контролю Депутати від Блоку Петра Порошенка ініціюють зміни до Конституції щодо відвідування народними депутатами засідань парламенту Відновили "Вересаєве свято" Стираються ментальні кордони Щоб пенсіонерам було зручніше Прокурори хочуть засудити суддю Блискавки підпалили три хати Повернули субсидію Депутати-безхатченки відшукалися в Херсоні Десантники на навчаннях відпрацювали стрибки з парашутом і заняття оборони Українська спільнота у Франції простягнула руку допомоги Десять районів отримали нові шкільні автобуси Вишукана краса: на Тернопільщині відреставрували дзеркальну залу в палаці
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.01.2018

...трактор на пасовище вигнали вночі

Віктор СКРИПНИК

Автомобільну трасу міжнародного значення перекривали з вечора 11 січня і до першої ночі 12 січня мешканці сіл Михайлівка та Гуменне Вінницького району на відрізку дороги між Вінницею і Немировим.
— Ми сподівалися, що приїде хтось з обласного начальства і зупинить «тітушок», які нагрянули в село, коли стемніло, бо вдень ми охороняємо пасовище. Люди все одно збіглися. Намагалися зупинити трактор. Нас розігнали «тітушки», з балончиків бризкали газом у очі, — розповіла «Голосу України» депутат Гуменнівської сільради Людмила Янчинська. — Поліція приїхала через півтори години! І все одно не зупинили роботу трактора. Хоча ми пояснювали, що на пасовище накладено арешт і тривають судові засідання, одне з них відбулося саме того дня, коли пригнали трактор. Нам не залишалося нічого іншого, як перекрити трасу.
За словами співрозмовниці, оранку продовжили й тоді, коли на місце події прибули голова Вінницької райради Сергій Сітарський і голова райдержадміністрації Михайло Демченко, депутати облради Сергій Кривешко і Олег Коров’ячук. Секретар сільради Надія Кадіра уточнила, що загалом на акцію зібралося майже 70 осіб. Вони безперервно ходили пішохідним переходом. Пропускали тільки автомобілі швидкої допомоги і рейсові автобуси. Акцію припинили після першої ночі. «Трактор орав усю ніч, — продовжує Надія Кадіра. — Половину пасовища уже переорано. Загалом там 26 гектарів. З самого ранку люди зібралися біля сільради. Одні кажуть їхати в поліцію, інші — пікетувати обласну владу».
За словами Людмили Янчинської, власником пасовища став обласний чиновник і члени його сім’ї. Це стало відомо під час розгляду справи у суді. «Замість того, щоб допомогти людям оформити землю, на якій десятки років випасають худобу, влада допомогла зробити це своїм, — продовжує співрозмовниця. — У селі — 120 голів худоби. Де тепер пасти? Різатимемо, зніматимемо на телефон і викладатимемо в Інтернет, щоб бачили, як у Вінниці влада дбає про селян. І прізвища посадовців називатимемо...»

Вінницька область.

Всі статті рубрики На головну