В області за кошти районного бюджету придбано квартири для двох лікарів у Козельці, а за рахунок державного бюджету куплено квартиру для дівчини, позбавленої батьківського піклування. Щасливими власниками житла стали головний лікар Козелецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Інна Кондратьєва, лікар-анестезіолог районної лікарні Володимир Коваленко та позбавлена батьківського піклування Юлія Святовець (на знімку).

Ключі новоселам вручив голова ОДА Валерій Куліч, який зазначив, що на Чернігівщині минулого року п’ять медиків отримали житло, але це ще не розв’язує проблему нестачі лікарів: «В області, переважно в районних лікарнях, не вистачає 1300 медиків, що становить 73 відсотки всіх лікарів. А які реформи можуть бути без наявності спеціалістів?»
Як повідомила прес-служба Чернігівської ОДА, голова адміністрації також вручив побутову техніку багатодітним сім’ям, у яких виховується п’ять і більше дітей. Це зроблено в рамках виконання комплексної обласної програми підтримки сім’ї, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми.

Фото прес-служби Чернігівської ОДА.