Відповідно до матеріалів справи, позивач рухався на власному автомобілі зі швидкістю 50—55 км/год у Центральному районі Миколаєва. Автомобіль потрапив у велику яму, внаслідок чого зазнав серйозних пошкоджень. За висновками експерта, вартість матеріальних збитків, завданих автомобілю в результаті ДТП, становила понад 19 тис. грн. У позові чоловік просив стягнути ці кошти з КП «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг».
У судовому засіданні позивач свій позов підтримав. Представник відповідача заперечив проти його задоволення, переконуючи, що не доведено вини саме КП «ЕЛУ автодоріг» у завданні шкоди позивачу. Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про підтвердження факту завдання автомобілю позивача механічних пошкоджень саме через неналежний стан дороги.
З огляду на це, суд задовольнив позов та постановив стягнути з КП «Експлуатаційне лінійне управління автодоріг» на користь позивача матеріальну шкоду у сумі майже 20 тис. грн, витрати на проведення незалежної експертної оцінки та судовий збір.

Миколаївська область.