9. «Карпати» 3 10 9 13 — 35 19
10. «Зірка» 4 6 11 13 — 31 18
11. «Чорноморець» 3 9 10 16 — 36 18
12. «Сталь» 3 6 13 15 — 32 15

3 березня. «Ворскла» — «Чорноморець». 2:1. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 400 глядачів. Рефері — Копієвський (Кропивницький). Голи: Коломоєць, 16, Зубейко, 44 (автогол) — Бамба, 78.
4 березня. «Маріуполь» — «Олімпік». 1:0. Маріуполь. «Іллічівець». 2 250 глядачів. Рефері — Романов (Дніпро). Гол: Болбат, 29.
«Сталь» — «Верес». 0:1. Київ. «Оболонь-Арена». 250 глядачів. Рефері — Козик (Мукачево). Гол: Куліш, 30.
«Динамо» — «Зоря». 3:2. Київ. НСК «Олімпійський». 4 317 глядачів. Рефері — Абдула (Харків). Голи: Вербич, 58, Циганков, 77, Кендзьора, 90+2 — Харатін, 49, Іурі, 61.
«Карпати» — «Шахтар». 0:3. Львів. «Україна».
2 622 глядачі. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Бернард, 55, Патрік, 70, Ісмаїлі, 82.
У завершальному турі першого етапу чемпіонату УПЛ погода стала серйозним випробуванням і для футболістів, і для вболівальників. Її крижаний подих, звісно, відвернув футбольний люд від засніжених стадіонів. Звідси — низька відвідуваність. Але, з другого боку, така нестандартна ситуація несподівано додала гостроти змаганням.
І, либонь, найзахопливішим вийшов поєдинок у Києві, в якому «Динамо» здобуло видовищну вольову перемогу над «Зорею». Сюжет зустрічі інтригував і тримав усіх у напруженні до останньої миті.
Слід віддати належне луганчанам, котрі добре налаштувалися на боротьбу. Вони відкрили рахунок. Потім, коли кияни встановили рівновагу, «Зоря» додала обертів і знову вийшла вперед. Але динамівці виявилися ще мотивованішими і вольовим зусиллям вирвали перемогу.
Неабиякий внесок у цю важку звитягу зробили Беньямін Вербич і Томаш Кендзьора — новачки українського гранда. Словенський півоборонець забив свій перший гол за «Динамо» через п’ять хвилин після свого виходу на поле. Це він зробив рахунок 1:1, ударом головою замкнувши навісну передачу Віктора Циганкова (на знімку) з лівого флангу.

Віктор, який після зимової перерви демонструє добру результативність (4 голи в 5 поєдинках), сам забив другий м’яч гостям. Тоді динамівці вдруге зрівняли рахунок. А переможного удару на другій компенсованій хвилині завдав польський правий оборонець господарів Томаш Кендзьора, для якого це влучення також стало першим у чемпіонаті України. Він, як і Вербич, забив головою після подачі Циганкова, котрий додав до власного забитого м’яча ще й дві результативні передачі.

***

Це була, сподіватимемося, дуже корисна репетиція для «Динамо» перед першим матчем 1/8 фіналу Ліги Європи проти італійського клубу «Лаціо». До речі, він відбудеться в четвер на Олімпійському стадіоні в Римі. Початок зустрічі о 22:05 (за київським часом).

***

Останній матч 22-го туру — «Зірка» — «Олександрія» — відбудеться сьогодні. Але він істотно не вплине на турнірне становище команд після першого етапу чемпіонату. Хоча «Зірка», якщо виграє, обійде «Карпати». Однак учасники вже остаточно розподілилися на дві шістки. Перша — продовжить суперечку за нагороди і право виступати в єврокубках, друга — боротиметься за виживання. Паузи не передбачено: 23-й тур почнеться в п’ятницю. Того дня «Ворскла» зіграє з «Шахтарем».