Укр | Рус
У ВПУ № 7 м. Кременчук - музей АТО: 7 загиблих випускників-героїв... Міськрада Сум зміцнює блокпости на додаткові 400 тис грн Закарпаття шанує ліквідаторів аварії на ЧАЕС У Тячівському р-ні - 2 спортивні заходи до Дня Святого Миколая Інсулін МКЧХ пацієнти Закарпаття отримують з відшкодуванням Українка Яхно визнана кращою синхроністки світу в 2018 році Футбол. На шляху до Мадрида Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Сьогодні увечері на Майдані відбудеться акція на підтримку українських моряків, військовополонених, заручників, політв‘язнів Вінниця: «Новий рік по-європейськи» - і «Без обмежень»! Оголошення незалежної православної церкви можна прирівняти до державотворення, - представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко Лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак окреслив позитиви в роботі парламенту за рік, що минає Фракція БПП пропонує створити у парламенті робочу групу для опрацювання законодавства щодо назв церков і майна релігійних громад Луцьк. Водія, що збив насмерть 9-річну, суд звільнив з-під варти під особисте зобов'язання Радіостанції - подарунок для поліції Сумщини від Японії
Загрузка...
На головну
07.03.2018

Спільноту вчать заробляти на смітті

Тетяна КУЧЕРЕНКО.

Щонайменше 600 тонн твердих побутових відходів щоденно вивозять на полігони Запоріжжя. Тож тема збереження екології — досить актуальна для обласного центру.


— Ми почали сортувати сміття ще в минулому році, бо відчули певну відповідальність за великий вільний простір в Запоріжжі. Бо населення продукує дуже багато різноманітного сміття: пластик, скло, залізні банки... Спочатку ми стикнулися із проблемою, куди здавати розсортовані відходи людської життєдіяльності. Адже одна людина щоденно за собою лишає майже кілограм сміття. Наші знання приходили із досвідом, — розповіла менеджер проекту «Be Profi Camp» Ганна Бобіна.

Головна таємниця, стверджують фахівці, — навчитись розпізнавати те, що можна використати повторно. Тоді можна буде платити менше за вивезення сміття та навіть заробити, здаючи його до пунктів прийому.

— Від наших дідусів та бабусь ми «у спадок» отримали полігон твердих побутових відходів висотою мало не з п’ятиповерховий будинок. Зараз він зріс до дев’ятиповерхівки. Все йде до того, що наші діти отримають «у дарунок» полігон сміття висотою з 14 поверхів. Це — справжня катастрофа. Тому навіть вдома я тримаю контейнер для відходів і пакет для вторсировини, — ділиться власним досвідом директор ТОВ «Екотехнологічна компанія «Гранік» Геннадій Дубов. — Сміття викидаю у контейнер, а розсортовану вторсировину здаю до пунктів прийому...

Запорізька область.

Всі статті рубрики На головну