Укр | Рус
Футбол. Збірна Уругваю другою вийшла до плей-оф Теніс. Українки порадували перемогами Футбол. «Маріуполь» дізнався ім'я свого першого суперника в Лізі Європи Футбол. Роналду – найкращий снайпер європейських збірних! Баскетбол. Турки визначилися зі складом Найcтаршому ветерану органів внутрішніх справ Рівненщини — 104 роки За позовом прокуратури державі повернуто приміщення у центрі м.Рівне та стягнуто заборгованість за його оренду У Рівному відкрили спортмайданчик європейського стандарту Антисемітські текстівки придумали в Росії Власників ділянок визначить жеребкування Нагорода журналістам - абонемент на безплатну риболовлю Мітингували проти екологічного забруднення Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Славетна історія вкладається в чотири роки Законопроект про Національну безпеку визначає основні маркери, за якими держава буде рухатися до стандартів Північноатлантичного альянсу, - Представник Президента у ВРУ Ірина Луценко
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
07.03.2018

Спільноту вчать заробляти на смітті

Тетяна КУЧЕРЕНКО.

Щонайменше 600 тонн твердих побутових відходів щоденно вивозять на полігони Запоріжжя. Тож тема збереження екології — досить актуальна для обласного центру.


— Ми почали сортувати сміття ще в минулому році, бо відчули певну відповідальність за великий вільний простір в Запоріжжі. Бо населення продукує дуже багато різноманітного сміття: пластик, скло, залізні банки... Спочатку ми стикнулися із проблемою, куди здавати розсортовані відходи людської життєдіяльності. Адже одна людина щоденно за собою лишає майже кілограм сміття. Наші знання приходили із досвідом, — розповіла менеджер проекту «Be Profi Camp» Ганна Бобіна.

Головна таємниця, стверджують фахівці, — навчитись розпізнавати те, що можна використати повторно. Тоді можна буде платити менше за вивезення сміття та навіть заробити, здаючи його до пунктів прийому.

— Від наших дідусів та бабусь ми «у спадок» отримали полігон твердих побутових відходів висотою мало не з п’ятиповерховий будинок. Зараз він зріс до дев’ятиповерхівки. Все йде до того, що наші діти отримають «у дарунок» полігон сміття висотою з 14 поверхів. Це — справжня катастрофа. Тому навіть вдома я тримаю контейнер для відходів і пакет для вторсировини, — ділиться власним досвідом директор ТОВ «Екотехнологічна компанія «Гранік» Геннадій Дубов. — Сміття викидаю у контейнер, а розсортовану вторсировину здаю до пунктів прийому...

Запорізька область.

Всі статті рубрики На головну