Учора в Польщі завершився дводенний форум «Європа —Україна». Захід проходив у виставковому конгрес-центрі Підкарпатського воєводства. Участь у роботі взяла також делегація Ужгорода на чолі із заступником міського голови Олександром Білаком (на знімку у центрі). Обласний центр Закарпаття представив свій інвестиційний, туристичний і гастрономічний потенціал.

На знімку: ужгородці презентують свій потенціал.

Фото надане прес-службою міськради.

Головною темою цьогорічного одинадцятого форуму стало питання модернізації та розвитку потенціалу України, а також напрям і темп запроваджуваних реформ. Відбулося загалом понад 30 панельних дискусій, присвячених економічним, політичним та соціальним питанням, а також понад десять презентацій українських регіонів тощо.

Ужгородці, повідомляє прес-служба міськради, провели робочі зустрічі та консультації з питань міжнародного співробітництва і потенційних грантових проектів, зокрема з керівництвом Програми прикордонного співробітництва ЄІС «Польща — Білорусь —Україна», Асоціації «Єврорегіон «Карпати — Україна», представниками польських муніципалітетів.

Ужгород.

Довідково

Форум «Європа — Україна», починаючи з 2007 року, відбувається щорічно. Це одна з ключових конференцій Інституту східноєвропейських досліджень. Участь у заході зазвичай бере понад 500 учасників з Польщі, України, країн ЄС, сусідніх держав та США. Серед гостей — представники урядів, політичної еліти, дипломатії, бізнесу, органів місцевого самоврядування, інституцій ЄС, міжнародних організацій, аналітичних осередків та ЗМІ.