Керівники районів та ОТГ, редактори газет на широкому зібранні в Чернігівській обласній раді обговорили пілотний проект «Укрпошти» «Пересувне відділення», про який писав «Голос України» 13 і 15 березня ц. р.
Генеральна директорка чернігівської дирекції «Укрпошти» Олена Дорошенко 45 хвилин переконувала у важливості, соціальній значимості(!), економічній ефективності проекту. При цьому часто суперечила сама собі. 

Доповідає генеральна директорка чернігівської дирекції «Укрпошти» Олена Дорошенко.

Фото Наталії КУПРІЄНКО.

Так, говорить про збитки у 2,9 мільйона гривень діяльності її команди і одразу з радістю повідомляє про третє місце чернігівської дирекції в системі «Укрпошти». Або в численних інтерв’ю, поширених її прес-службою, чітко говорила про закриття стаціонарних поштових відділень у селах, а тут — протилежне. Мовить про збереження кадрів поштовиків, а голови сільських громад розповідають про скорочення, під повідомленням про яке вже підписалися сільські листоноші...

Переважна більшість присутніх керівників виступила категорично проти пілотного проекту «Укрпошти». Мало того, як зауважив голова Іванівської ОТГ Сергій Гарус, зміни треба починати із самої чернігівської дирекції. «Укрпошта» не справляється зі своїми функціями — може, треба її мережу передати іншим операторам?

«Проект повністю відірваний від життя», «громада без пошти не може», «ще такого цинізму не було» — ці та схожі оцінки звучали з вуст керівників Борзнянського, Городнянського, Сновського, Корюківського, Коропського, Бахмацького, Носівського та інших районів. Категорично не сприймають новації дирекції «Укрпошти» керівники Кіптівської, Куликівської, Тупичівської, Гончарівської, Сосницької об’єднаних територіальних громад.

«Чернігівська обласна державна адміністрація цей пілотний проект не підтримує», — однозначно заявила в. о. першого заступника голови обласної державної адміністрації Юлія Свириденко.

Як представнику парламентської газети довелося і мені звернути увагу на низку згубних моментів проекту дирекції «Укрпошти». Відрадно, що дехто з присутніх приїхав на зібрання із ксерокопією статті «Голосу України».

Заступник голови обласної ради Арсен Дідур, який вів засідання круглого столу, наголосив: «На розгляд чергової сесії обласної ради буде внесено звернення до центральних органів влади щодо неприпустимості скорочення відділень поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» в сільських населених пунктах Чернігівської області. Можливо, також буде порушено питання про невідповідність обійманій посаді директорки чернігівської дирекції «Укрпошти».

Чернігів.