Після звернень голови фракції «Народний фронт» Максима Бурбака (на знімку) Чернівецька обласна державна адміністрація віднайшла можливості профінансувати у 2018 році ремонтні роботи у школах Сокирянського району.

Як заявив голова Чернівецької ОДА Олександр Фищук, «більшість об’єктів, зазначених у зверненні, подано Сокирянською РДА на конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, які можуть фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

«Пріоритетними для об’єктів соціальної інфраструктури є ремонтні роботи із застосуванням енергозберігаючих технологій та із впровадженням енергозберігаючих систем. Усі школи мого виборчого 204-го округу, які я зазначив у депутатському зверненні, потребують ремонту, передусім заміни вікон та дверей на енергозберігаючі, а також утеплення стін та дахів тощо. Один метр квадратний централізованого опалення в райцентрі Сокиряни вартує в межах 200 гривень. А після заміни котла в Ширівецькій школі Хотинського району ми зайшли в зиму з тарифом у шість гривень. Це при тому, що у школах стало значно тепліше», — розповів Максим Бурбак.

Як повідомляє прес-служба Чернівецької ОДА, кошти на ремонт з обласного бюджету отримають навчально-виховні заклади: школа, гімназія та дитсадок.

Максим Бурбак наголосив, що перевага віддається тим населеним пунктам, влада яких хоча б подбала про виготовлення проектно-кошторисної документації. Першочергово гроші отримають села, керівництво яких готове до співфінансування з місцевого бюджету.

«Це додаткова відповідальність і контроль за використанням коштів та якістю», — наголосив він.

Чернівецька область.