Начальник Управління кримінального розшуку ГУ Нацполіції в Одеській області Вадим Могила вручив подячний лист заступнику головного лікаря міської клінічної лікарні №1 Віталію Моспаненку за рішучі дії у затриманні злодія. Викрадач позбавив операційне відділення одного з корпусів лікарні електрики, через що медикам майже добу довелося працювати в аварійному режимі. Частину пацієнтів мусили перевести до іншого корпусу.
Пізніше медперсонал з’ясував, що пропажа електрики — справа рук злодія, який заради наживи на горищі зрізав кабелі електромережі. Заступник головного лікаря з технічного оснащення Віталій Моспаненко вирушив на дах будівлі і там... віч-на-віч зіштовхнувся з викрадачем. Лиходій кинувся тікати по дахах сусідніх будинків, а лікар побіг за ним. Затримати злодія йому вдалося аж за квартал від лікарні — на вулиці Болгарській. Там і тримав його до приїзду поліцейських.
Злодія доправили до Хмельницького відділення поліції. Вирішується правова кваліфікація злочину та наслідків, до яких призвели його дії.