Укр | Рус
Чернівецький обласний Центр крові квапить донорів! У ВПУ № 7 м. Кременчук - музей АТО: 7 загиблих випускників-героїв... Міськрада Сум зміцнює блокпости на додаткові 400 тис грн Закарпаття шанує ліквідаторів аварії на ЧАЕС У Тячівському р-ні - 2 спортивні заходи до Дня Святого Миколая Інсулін МКЧХ пацієнти Закарпаття отримують з відшкодуванням Українка Яхно визнана кращою синхроністки світу в 2018 році Футбол. На шляху до Мадрида Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Сьогодні увечері на Майдані відбудеться акція на підтримку українських моряків, військовополонених, заручників, політв‘язнів Вінниця: «Новий рік по-європейськи» - і «Без обмежень»! Оголошення незалежної православної церкви можна прирівняти до державотворення, - представник Президента у Верховній Раді Ірина Луценко Лідер фракції "Народний фронт" Максим Бурбак окреслив позитиви в роботі парламенту за рік, що минає Фракція БПП пропонує створити у парламенті робочу групу для опрацювання законодавства щодо назв церков і майна релігійних громад Луцьк. Водія, що збив насмерть 9-річну, суд звільнив з-під варти під особисте зобов'язання
Загрузка...
На головну
17.04.2018

Міжнародні експерти допоможуть втілювати реформу

У Комітеті з питань запобігання і протидії корупції відбулася зустріч із делегацією Антикорупційної ініціативи ЄС в Україні (EUACI) та членами Міжнародної антикорупційної консультативної ради (IACAB), які є провідними міжнародними фахівцями у сфері запобігання і протидії корупції. Участь у зустрічі взяли також представники Комітету Верховної Ради з питань правової політики та правосуддя.

Експерти Міжнародної антикорупційної консультативної ради під час зібрання представили перший експертний висновок щодо забезпечення компетентного та незалежного проведення розслідування, а також судового розгляду справ, що пов’язані з високопосадовою корупцією в Україні.
Учасники зустрічі обговорили проблемні питання впровадження антикорупційної реформи та в який спосіб Рада міжнародних експертів може допомогти кращому її впровадженню на рівні і Комітету з питань запобігання і протидії корупції, і Верховної Ради України.
Участь у зустрічі взяли: Ека Ткешелашвілі (Eka Tkeshelashvili) — керівник програми Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні; Карлос Кастресана (Carlos Castresana) — професор із кримінального права Мадридського університету імені Карлоса ІІІ, колишній прокурор Королівства Іспанія та перший керівник Міжнародного антикорупційного трибуналу; Джованні Кесслер (Giovanni Kessler) — італійський прокурор, член Виконавчого комітету Міжнародної асоціації антикорупційних органів 
(ІААСА); Драго Кос (Drago Kos) — голова Робочої групи з боротьби з хабарництвом у міжнародних комерційних операціях ОЕСР, співголова Національного антикорупційного комітету у сфері оборони в Україні та радник Антикорупційного агентства Косово; Даніель Телесклаф (Daniel Thelesklaf) — голова Комітету експертів Ради Європи з оцінки заходів боротьби з відмиванням коштів (Moneyval); Анка Юрма (Anca Jurma) — радник генерального прокурора Національного антикорупційного директорату; Клеменс Мюллер (Clemens Mueller) — старший антикорупційний радник програми Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу в Україні та інші.

За повідомленням інформаційного управління апарату Верховної Ради України.
Фото з сайту rada.gov.ua

Всі статті рубрики На головну