ЗАКОН УКРАЇНИ
Про внесення зміни до розділу VIII
«Прикінцеві та перехідні положення» Закону України
«Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування»
у зв’язку з підготовкою та проведенням в Україні
фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА
та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018

Верховна Рада України постановляє:
1. Розділ VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» (Відомості Верховної Ради України, 2011 р., № 2-3, ст. 11 із наступними змінами) доповнити пунктом 99 такого змісту:
«99. Тимчасово, до 1 червня 2018 року, не є об’єктом нарахування та сплати єдиного внеску на загально-обов’язкове державне соціальне страхування виплати, що здійснюються за виконання робіт та/або надання послуг на території України або за її межами у період підготовки та проведення в Україні фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА та Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок сезону 2017/2018, зокрема, але не виключно, у вигляді заробітної плати, відшкодування видатків та добових, оплати проживання, забезпечення медичного страхування та/або страхування життя таким особам або третім особам на користь таких осіб (крім резидентів України у розумінні підпункту 14.1.213 пункту 14.1 статті 14 розділу І Податкового кодексу), незалежно від їх участі у проведенні зазначених фінальних матчів:
представникам або посадовим особам асоціацій - членів УЄФА;
членам делегацій, що беруть участь у фінальних матчах, у тому числі членам команд, які здобули право на участь у фінальних матчах;
фізичним особам, акредитованим УЄФА, зокрема працівникам та тимчасовим працівникам, представникам засобів масової інформації, партнерам УЄФА, представникам спонсорів.
Дохід інших нерезидентів, отриманий у період підготовки та проведення фінальних матчів, є об’єктом нарахування та сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на загальних підставах.
Для цілей цього пункту термін «УЄФА» вживається у значенні «Союз європейських футбольних асоціацій».
2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Президент України П. ПОРОШЕНКО.

м. Київ,
22 березня 2018 року.
№ 2373-VІІІ.