Укр | Рус
Підсумки зустрічі міністра закордонних справ Німеччини Хайко Мааса із Сергієм Лавровим Біатлон. Українці найкраще стріляли від решти У трьох районах Рівненщини - карантин у зв’язку із грипом Підозрюваний у підпалах у Рівненському районі скоїв чергові аналогічні злочини у Костополі Бокс. Гвоздик проведе об'єднавчий бій із Альваресом У Херсоні розстріляли прес-клуб «Новий день» Футбол. МВС просить перенести матчі чемпіонату України через вибори Президента Про результати роботи Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України за 2018 рік Футбол. На «Енфілд» запросили 104-річного фаната «Ліверпуля» Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Президент на подячному молебні на Черкащині: Єдність церкви і нації - запорука успіху України. І ми не повторимо помилок минулого Анонс. Газета «Голос України» надрукує текст Томосу в повному обсязі Спочатку Сарни, а згодом Рівне підкорював оркестр Другої Галицької бригади Футбол. Соль уже приєднався до динамівців Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України
Загрузка...
На головну
25.04.2018

Не забути про ветеранів

За підтримки адміністрації Президента України та Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю в столиці відбулася Міжнародна конференція «VETS: світові практики інтеграції ветеранів до мирного життя». Мета заходу — обмін найкращими практиками між державами щодо інтеграції ветеранів до мирного життя. Ця подія є можливістю для України стати повноцінною учасницею міжнародного діалогу щодо ветеранів.

На знімку: Леся Василенко (ГО «Юридична Сотня», Україна), голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков, Філіп Медіч («German Marshall Fund», США).

Фото Олександра КЛИМЕНКА.

У відкритті конференції взяли участь віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, голова Комітету Верховної Ради України у справах ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков, Філіп Медіч («German Marshall Fund», США), Леся Василенко (ГО «Юридична Сотня», Україна). Під час конференції відбулися панельні дискусії за участі експертних кіл і громадськості Європи, США, Канади, України.

 

 

Всі статті рубрики На головну