З 15 січня 2014-го здійснюється висунення претендентів на здобуття щорічної премії імені Івана Огієнка. Вона заснована на вшанування видатного українського вченого-мовознавця, письменника, перекладача, педагога, державного та церковного діяча, уродженця містечка Брусилова Івана Івановича Огієнка — митрополита Іларіона (1882—1972 рр.).
Премія присуджується за заслуги у розвитку національної духовної культури, утвердження української державності, міжнаціональної та міжконфесійної злагоди у номінаціях: «Література», «Мистецтво», «Освіта», «Наука», «Громадська, політична та духовна діяльність» і становить до 3 тис. грн. у кожній номінації.
Реєстрація претендентів завершується 15 лютого 2014 р. на підставі надісланих або поданих у двох примірниках матеріалів до Комітету з присудження премії імені Івана Огієнка (10014, м. Житомир, вул. Мала Бердичівська, 25, управління культури облдержадміністрації, комітету з премії Івана Огієнка).
Детальна інформація розміщена на сайті управління культури Житомирської облдержадміністрації: www.ukt.zhіtomіr-regіon.gov.ua.