Шістнадцять закладів професійної освіти з усіх районів Закарпаття взяли участь у вернісажі «Робітнича професія — крок до успіху», що відкрився в Ужгороді. Мета заходу — допомогти молоді зорієнтуватися у виборі майбутньої професії.

Навчальні заклади презентували свої послуги, фахівці проводили майстер-класи, представили свої вироби та експонати (на знімку). До них долучилися і роботодавці, зацікавлені у працевлаштуванні молодих спеціалістів, які бажають знайти перспективну й добре оплачувану роботу.  По-іншому вже й бути не може: якщо мало платять на прикордонному Закарпатті — здібні й серйозні юнаки та дівчата виїжджають працювати до сусідів за кордон. І таке явище нині працедавець ставить на перше місце. Інакше до нього ніхто не прийде. Час жалюгідних заробітків минає.
Учасників профорієнтаційного вернісажу привітали очільники області   Геннадій Москаль та Михайло Рівіс, керівник Закарпатського регіонального фонду зайнятості Юрій Фущич та від роботодавців — Володимир Панов. До речі, в області не ліквідовано жодного закладу професійної освіти, їхні випускники стають кваліфікованими спеціалістами, а фахівці всіх робітничих професій дуже затребувані на ринку праці. І вже стає нормою: якщо ти майстер своєї справи, то матимеш і добру перспективу.

Василь НИТКА.
Фото прес-служби ОДА.