Укр | Рус
Біатлон. Українці найкраще стріляли від решти У трьох районах Рівненщини - карантин у зв’язку із грипом Підозрюваний у підпалах у Рівненському районі скоїв чергові аналогічні злочини у Костополі Бокс. Гвоздик проведе об'єднавчий бій із Альваресом У Херсоні розстріляли прес-клуб «Новий день» Футбол. МВС просить перенести матчі чемпіонату України через вибори Президента Про результати роботи Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України за 2018 рік Футбол. На «Енфілд» запросили 104-річного фаната «Ліверпуля» Щоденне зведення Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Президент на подячному молебні на Черкащині: Єдність церкви і нації - запорука успіху України. І ми не повторимо помилок минулого Анонс. Газета «Голос України» надрукує текст Томосу в повному обсязі Спочатку Сарни, а згодом Рівне підкорював оркестр Другої Галицької бригади Футбол. Соль уже приєднався до динамівців Відбулося ранкове пленарне засідання Верховної Ради України Анонс. Візит міністра закордонних справ Німеччини Хайко Мааса у Москву та Київ
Загрузка...
На головну
13.06.2018

Учасники АТО з родинами зможуть відпочити на морі

Марина ШКОРУБСЬКА

В Очакові відбувся обласний з’їзд ветеранських організації учасників АТО Миколаївської області. Організатором виступила ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО». Було представлено понад 25 організацій. Захід модерувала Леся Василенко, голова ГО «Юридична сотня», яка з командою розробила дев’ять законопроектів, які вже ухвалено Верховною Радою та чекають на підпис Президента. На обговорення результату з’їзду приїхали представники обласної та міської влади.

В області реалізується кілька унікальних програм для захисників: придбання житла, фінансування відкриття власної справи. А ще — понад 1200 учасників АТО, членів їхніх родин та родин загиблих зможуть безплатно відпочити на морі. Це приклад успішної співпраці влади та громадських об’єднань.
Найбільш актуальними нині визначено кілька напрямів. Це — відсутність системної роботи зі створення позитивного образу ветеранів та військовослужбовців у суспільстві, недостатньо ефективні механізми соціалізації при поверненні до мирного життя, проблеми в медичній та фізичній реабілітації, недієздатність системи психологічної підтримки та реабілітації.

Марина ШКОРУБСЬКА.
Фото надано автором.

Миколаївська область.

Всі статті рубрики На головну