Укр | Рус
Футбол. Один із фаворитів переконливо обіграв дебютанта Більше 220 селянських господарств Рівненщини отримають гроші за вирощування телят У Рівному відсвяткували День батька Галичани знову «обдарували» Млинівський район Рівненщини сміттям На Рівненщині служба зайнятості працевлаштувала 13,6 тисячі людей Футбол. Шведи переграли корейців, реалізувавши пенальті Як DESPRO об'єднує буковинців На честь 100-річчя перебування Українських січових стрільців у Центральній Україні На Запоріжжі спалах АЧС Відкрився перший інклюзивний майданчик По п'ять сомів на долоні Полігон, але не для стрільби, а для знань Знову львівське сміття Представники місцевого самоврядування привітали дільничних офіцерів поліції Рівненщини з професійним святом Фотофактаж. Зустріч Голови Верховної Ради України А.Парубія з членом Парламенту Об’єднаних Арабських Еміратів Ахмедом Аль-Джарваном та Надзвичайним і Повноважним Послом ОАЕ в Україні Салемом Ахмедом Аль-Каабі...
Загрузка...
Голосування
Чи легко знаходите інформацію на сайті, яка вам потрібна?

Голосувати

Вас влаштовує легкість та простота навігації сайту?

Голосувати

Подобається вам «бродити» по сайту?

Голосувати

Вам цікаво повертатися на сайт?

Голосувати

Скільки разів на день ви повертаєтеся на сайт?

Голосувати

Що вам найбільше не подобається на сайті?

Голосувати

Чи є у вас потреба обговорювати на сайті статті або проблеми, які порушено в матеріалах?

Голосувати

Виберіть тематику матеріалів, яка вам найбільше подобається на сайті

Голосувати

Звідки дізналися про наш сайт?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати

Чого очікуєте від пенсійних новацій у другому півріччі 2018 р.?

Голосувати
На головну
13.06.2018

Учасники АТО з родинами зможуть відпочити на морі

Марина ШКОРУБСЬКА

В Очакові відбувся обласний з’їзд ветеранських організації учасників АТО Миколаївської області. Організатором виступила ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО». Було представлено понад 25 організацій. Захід модерувала Леся Василенко, голова ГО «Юридична сотня», яка з командою розробила дев’ять законопроектів, які вже ухвалено Верховною Радою та чекають на підпис Президента. На обговорення результату з’їзду приїхали представники обласної та міської влади.

В області реалізується кілька унікальних програм для захисників: придбання житла, фінансування відкриття власної справи. А ще — понад 1200 учасників АТО, членів їхніх родин та родин загиблих зможуть безплатно відпочити на морі. Це приклад успішної співпраці влади та громадських об’єднань.
Найбільш актуальними нині визначено кілька напрямів. Це — відсутність системної роботи зі створення позитивного образу ветеранів та військовослужбовців у суспільстві, недостатньо ефективні механізми соціалізації при поверненні до мирного життя, проблеми в медичній та фізичній реабілітації, недієздатність системи психологічної підтримки та реабілітації.

Марина ШКОРУБСЬКА.
Фото надано автором.

Миколаївська область.

Всі статті рубрики На головну