Укр | Рус
Для зручностей пенсіонерів прифронтових територій Що треба зробити, щоб твою продукцію купували? У скансені одночасно -- дві виставки: персональна й благодійна У Комітеті з питань аграрної політики та земельних відносин відбулася робоча зустріч з посадовими особами Федерального міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини та Посольства ФРН в Україні Теніс. Відомо, з ким зіграє Світоліна на груповому етапі в Сінгапурі А.Парубій: «Важливим питанням нинішнього тижня було ухвалення в першому читанні проекту Державного бюджету України на наступний рік» Голова Комітету у закордонних справах Г.Гопко провела зустріч з Уповноваженим з питань Східної Європи, Кавказу та Центральної Азії МЗС Німеччини М.Зібертом Хризантеми "вийшли на бал" У Костополі на Рівненщині поліцейські виявили склад із наркотичними препаратами Тінізація ринку нафтопродуктів спонукає правоохоронців активізуватись Найкращі яблука -- перевірені часом У пісні мамина вишня ніколи не відцвітає... Гроші для шкільного ліфту надходять звідусіль Лицарський турнір на честь Героя Для зручностей пенсіонерів прифронтових територій
Загрузка...
На головну
13.06.2018

Учасники АТО з родинами зможуть відпочити на морі

Марина ШКОРУБСЬКА

В Очакові відбувся обласний з’їзд ветеранських організації учасників АТО Миколаївської області. Організатором виступила ГО «Асоціація учасників та інвалідів АТО». Було представлено понад 25 організацій. Захід модерувала Леся Василенко, голова ГО «Юридична сотня», яка з командою розробила дев’ять законопроектів, які вже ухвалено Верховною Радою та чекають на підпис Президента. На обговорення результату з’їзду приїхали представники обласної та міської влади.

В області реалізується кілька унікальних програм для захисників: придбання житла, фінансування відкриття власної справи. А ще — понад 1200 учасників АТО, членів їхніх родин та родин загиблих зможуть безплатно відпочити на морі. Це приклад успішної співпраці влади та громадських об’єднань.
Найбільш актуальними нині визначено кілька напрямів. Це — відсутність системної роботи зі створення позитивного образу ветеранів та військовослужбовців у суспільстві, недостатньо ефективні механізми соціалізації при поверненні до мирного життя, проблеми в медичній та фізичній реабілітації, недієздатність системи психологічної підтримки та реабілітації.

Марина ШКОРУБСЬКА.
Фото надано автором.

Миколаївська область.

Всі статті рубрики На головну