Запланована у Конотопі на 23 червня сесія міськради знову не відбулась, бо для участі в ній зареєструвалися лише дев’ять депутатів. Місцеві жителі вже й забули, коли представницький орган демонстрував працездатність та приймав бодай якісь рішення. Через протистояння між міським головою та більшістю депутатського корпусу Конотоп досі живе без бюджету, бо за нього нікому голосувати. Як наслідок, деякі підприємства та установи мають проблеми з фінансуванням.
Після чергового зриву сесії гурт місцевих жителів рушив до будинків депутатів міськради, котрі знову проігнорували пленарне засідання. Вони кричали: «Ганьба!» та, коли господарі до них не виходили, кидали через паркан записки з вимогою проголосувати за бюджет.
Сумська область.
Самоврядування
160
160
![Конотоп досі живе без бюджету](http://www.golos.com.ua/images_article/200x200/2018/06/250618/!knmrrvvv.jpg)
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану в Україні 98
-
2Верховна Рада України продовжила строк проведення загальної мобілізації 73
-
3Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо особливостей податкового адміністрування під час воєнного стану для платників податків з високим рівнем добровільного дотримання податкового законодавства 71
-
4Про інформаційно-комунікаційну систему «Державний аграрний реєстр» 63
-
5Нову сучасну кухню облаштували у Чернівецькому обласному перинатальному центрі 56