Укр | Рус
Футбол. Крижаний душ на голови гравців і тренерів збірної України Футбол. Українські арбітрі судитимуть матч Ліги націй УЄФА Футбол. Українці в меншості зіграли внічию з грузинами Зведення станом на 18:00 16 листопада 2018 року На жаль, є один трьохсотий... Майже чверть мільйона гривень на премії обдарованим учням Рівненщини В Ужгороді стартувало «Закарпатське божоле» Число абонентів мобільного зв'язку перевищує кількість мешканців Відремонтована дорога - комфорт і безпека Бокс як запорука сили Нарешті скресне крига на «мертвій» дорозі? Польща не підтримує винесення Угорщиною двосторонніх питань з Україною на глобальний рівень стратегічної співпраці в рамках НАТО Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що прогрес в українсько-польському історичному діалозі є попри спроби радикальних сил шляхом провокацій посварити народи Брифінг Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Профорієнтаційний проект «Знай і люби свій край» у Вараші
Загрузка...
На головну
06.07.2018

Бібліотека сушить книжки та газети

Василь ЧЕПУРНИЙ

Злива у Чернігові наробила лиха і в обласній науковій бібліотеці імені В. Короленка — брудна вода ринула через вікна підвалу до книгосховища, де здебільшого зберігаються періодика радянського часу та книги.
Злива зливою, але в цьому є й вина дорожників: піднявши під час ремонту асфальт на проспекті Миру і не зробивши водовідведення біля бібліотеки, вони змусили воду потекти саме сюди.

Працівники бібліотеки просушують книжки та газети у дворі та на вулиці. Також звернулися із закликом до читачів взяти книжки та підшивки газет додому для просушування.

Василь ЧЕПУРНИЙ.
Фото Віктора КОШМАЛА.

Чернігів.

Всі статті рубрики На головну