Укр | Рус
Футбол. Крижаний душ на голови гравців і тренерів збірної України Футбол. Українські арбітрі судитимуть матч Ліги націй УЄФА Футбол. Українці в меншості зіграли внічию з грузинами Зведення станом на 18:00 16 листопада 2018 року На жаль, є один трьохсотий... Майже чверть мільйона гривень на премії обдарованим учням Рівненщини В Ужгороді стартувало «Закарпатське божоле» Число абонентів мобільного зв'язку перевищує кількість мешканців Відремонтована дорога - комфорт і безпека Бокс як запорука сили Нарешті скресне крига на «мертвій» дорозі? Польща не підтримує винесення Угорщиною двосторонніх питань з Україною на глобальний рівень стратегічної співпраці в рамках НАТО Посол Польщі в Україні Ян Пєкло вважає, що прогрес в українсько-польському історичному діалозі є попри спроби радикальних сил шляхом провокацій посварити народи Брифінг Міноборони України щодо обстановки в районі проведення операції Об’єднаних сил Профорієнтаційний проект «Знай і люби свій край» у Вараші
Загрузка...
На головну
12.07.2018

Школи отримали транспорт

Людмила СТРАЖНИК

На Прикарпатті навчальні заклади Богородчанського, Верховинського, Галицького, Надвірнянського, Снятинського, Рогатинського і Тисменицького районів, а також Брошнів-Осадської, Витвицької, Дзвиняцької, Делятинської, Заболотівської, П’ядицької, Тлумацької та Яблунівської ОТГ отримали шкільні автобуси. 17 автомобілів придбали коштом державного та обласного бюджетів. Вартість кожного — 1 млн 836 тис. грн.

Голови Івано-Франківської облради й облдержадміністрації Олександр Сич та Олег Гончарук (на передньому плані).

Під час церемонії їх передачі голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук розповів, що протягом 2015—2017 років на виконання програми «Шкільний автобус» придбано 47 одиниць такого транспорту. За інформацією департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА, загалом на Прикарпатті понад 13 тисяч школярів та майже 3 тисячі учителів проживають за межами пішохідної доступності і потребують підвезення до місць навчання та праці. Тож необхідно придбати ще 74 автобуси та замінити 59 старих. Олег Гончарук нагадав також, що від початку бойових дій на сході країни в зону бойових дій відправлено 18 шкільних автобусів.
Голова обласної ради Олександр Сич наголосив на тому, що придбання шкільних автобусів — вагомий крок до поліпшення освітньої системи.

Людмила СТРАЖНИК.
Фото Мар’яни ГРИНЕЧКО.

Всі статті рубрики На головну