Продаж алкоголю в нічний час (з 23.00 до 8.00) заборонено у торговельних точках райцентру Бар на Вінниччині. Таке рішення ухвалено депутатами міськради.
Виняток зробили для ресторанів. У документі, розміщеному на сайті міськради та в газеті «Барчани», зазначено, що, крім горілки, під заборону потрапили пиво (за винятком безалкогольного), а також слабоалкогольні напої та вина. У рішенні вказано документи, якими керувалися депутати при ухваленні рішення. Це закон України щодо надання органам місцевого самоврядування повноважень встановлювати обмеження продажу пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв та вин столових. У переліку значиться Закон «Про місцеве самоврядування в Україні» (стаття 25), інші документи чинного законодавства. На думку депутатів, унормування роздрібної торгівлі алкоголем сприятиме поліпшенню громадського порядку в місті. За виконанням рішення мають стежити працівники підрозділу Національної поліції. З таким проханням депутати звернулися до правоохоронців.
До речі, торік Вінницька міськрада відхилила петицію вінничан про обмеження продажу спиртних напоїв у нічний час. Посадовці аргументували відмову тим, що в чинному законодавстві немає прямої заборони на реалізацію алкогольних напоїв. По-різному читають закони депутати у Барі й у Вінниці.