Укр | Рус
Сьогодні вшановують захисників Донецького аеропорту Сьогодні Україну накриє магнітна буря ООС: бойовики здійснили 5 обстрілів позицій українських військових На «гарячу лінію» Рівненської ОДА звернулося майже 14 тисяч людей На Водохреща у Пересопниці відбудеться фестиваль календарно-обрядових пісень У Рівному презентували «Зникле місто» «Рівненщину туристичну» рекламують китайською мовою «Усі ми - і наші дипломатичні місії, і наші міжпарламентські групи дружби - повинні нагадувати світові, що «Щедрик» - це є частина української творчості і український подарунок усьому світові», - Голова Верховної Ради України Андрій Парубій Голова Верховної Ради України Андрій Парубій наголосив на необхідності тісніше співпрацювати з Парламентом Австрії для вироблення спільних позицій, зокрема, й проти агресії Росії Ірина Геращенко: «Ми вимагаємо від РФ негайного звільнення в односторонньому порядку 24 військовополонених моряків та апелюємо до США та країн-членів ЄС ввести «Азовський пакет санкцій» проти Росії» Відбулося вечірнє пленарне засідання Верховної Ради України Результат судилища над військовополоненими моряками передбачуваний Зустріч Голови Верховної Ради України Андрія Парубія з Головою Національної Ради Республіки Австрія Вольфгангом Соботкою Хокей. Зроблено крок до створення Об'єднаної ліги Прокурори систематично реагують на порушення конституційних прав громадян при застосуванні примусових заходів за адміністративні правопорушення
Загрузка...
На головну
02.08.2018

З’явиться триста десять нових амбулаторій

Триста десять сучасних нових амбулаторій збудують коштом державної субвенції на розвиток сільської медицини в п’ятнадцяти областях України у рамках першого пулу проектів у 2018 році. До пулу увійшли Кіровоградська, Волинська, Донецька, Запорізька, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Хмельницька та Черкаська області.

На Кіровоградщині мають збудувати 18 сучасних амбулаторій. Середня вартість будівництва — в межах п’яти-шести мільйонів гривень. Водночас у профільному міністерстві запевняють, що проект полягає не тільки у запровадженні сучасних підходів до приміщень і медичного обладнання, а передусім — новітніх методів, телемедицини, коли можна буде отримувати дуже швидку консультацію від фахових лікарів із вузькопрофільних питань, передає наш кіровоградський кореспондент Петро МЕЛЬНИК.

Тим часом, як повідомили у Рівненській ОДА, всі проекти з будівництва 34 сучасних нових амбулаторій у сільській місцевості у цьому регіоні підтримано в Мінрегіоні. Така кількість — одна з найбільших в Україні, інформує наш власкор Олександра ЮРКОВА.

— Їх будуватимуть згідно з новими технічними вимогами з класу енергоефективності. Заклади «первинки» матимуть медичне обладнання, зокрема й телемедичне. У переліку затверджених проектів — амбулаторії монопрактики з одним або двома лікарями без житла та з житлом, а також заклади групової практики на 3—4 лікаря, — коментує голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко. — Загалом в області активно тривають підготовчі роботи.

На 20 амбулаторій розроблено проектно-кошторисну документацію та подано на експертизу. А місцева влада працює над документацією для відведення земельних ділянок під будівництво. Також на місцях мають передбачити 20 відсотків коштів на співфінансування.

Всі статті рубрики На головну