Глазго (Великобританія, Шотландія). Об’єднаний чемпіонат Європи з літніх видів спорту. Український плавець Андрій Говоров виграв золоту медаль.

На фінал 50 м батерфляєм українець виходив у статусі чинного чемпіона, а також володаря рекордів світу, Європи та чемпіонатів Європи. У підсумку, Андрій показав результат 22,48, виграв боротьбу в чинного чемпіона світу британця Бенджаміна Прауда, залишив за собою звання чемпіона континенту і оновив свій же рекорд турніру (попередній 22,73).

Синхронне плавання. Завершилася програма змагань у Глазго. Останнього дня 20-річна українка Елизавета Яхно здобула свою сьому медаль чемпіонату Європи, цього разу бронзову. З шести інших — золота і п’ять срібних нагород.