Глазго, Единбург (Велика Британія, Шотландія), Берлін (Німеччина). Перший об’єднаний чемпіонат Європи з літніх видів спорту.

Плавання. Михайло Романчук із Рівного став чемпіоном Європи на дистанції 800 метрів вільним стилем. Рівнянин на понад дві секунди випередив італійця Грегоріо Пальтріньєрі та німця Флоріана Уеллброка.

Для Романчука це вже друге «золото» цьогорічної першості, а сумарно — третя медаль. Раніше він виграв «золото» в запливі на 400 метрів та здобув «срібло» на дистанції 1 500 метрів.

Cтрибки у воду. Українська пара Вікторія Кесар/Станіслав Оліферчик стала бронзовим призером. У фіналі змагання з синхронних стрибків із триметрового трампліна в змішаних командах наша пара набрала 291.81 бала, поступившись лише британському дуету Грейс Рід/Росс Гаслам (308.67) та німцям Тіні Пунзель і Лу Массенбергу (313.50).

Легка атлетика. Стрибун у довжину Сергій Никифоров виграв бронзову медаль у стрибках у довжину (8.13). Українець лідирував по ходу фіналу, але в підсумку поступився греку Мільтіадісу Тентоглу (8.25) — чемпіон, і німцеві Фабіану Гейнле (8.13) — «срібло» (за кращою кількістю спроб).