Ліга Європи. Раунд плей-оф. Матч у відповідь. 30 серпня.
«РБ Лейпциг» (Німеччина) — «Зоря» (Україна, Луганськ). 3:2. Голи: Кунья, 7, Рафаель, 35, Гордієнко, 48, Огюстен, 69, Форсберг, 90 (п). Перший матч — 0:0.
«РБ Лейпциг»: Мвого, Лаймер, Конате (Форсберг, 59), Орбан, Клостерманн, Кунья, Ільзанкер, Кампль, Забітцер, Поульсен (Огюстен, 59), Вернер. Тренер — Ральф Рангнік.
«Зоря»: Луїс Феліпе, Тимчик, Вернидуб, Сваток, Михайличенко, Харатін, Сілас, Караваєв, Гордієнко (Кочергін, 67), Кабаєв (Чеберко, 70), Рафаель (Прийма, 80). Тренер — Юрій Вернидуб.
Рефері — Данні Маккелі (Нідерланди).
Лейпциг. «Ред Булл Арена».
Футболісти «Зорі», на жаль, не вийшли до групового раунду. Але за матч у Лейпцигу вони заслужили на слова похвали. Луганчани виявилися мужніми бійцями. Програючи 0:1 уже на перших хвилинах, вони зрівняли рахунок ще в першому таймі. А в другому — одразу вийшли вперед (2:1).
Звичайно, могли вистояти, зберегти рятівну нічию, але прикра ситуація призвела до пенальті у ворота нашої команди на останній хвилині основного часу. Шкода.
...Після матчу Юрій Вернидуб заявив, що подає у відставку.