9. «Десна» 2 1 4 8 — 9 7
10. «Львів» 1 3 3 7 — 9 6
11. «Маріуполь» 1 1 4 7 — 13 4
12. «Арсенал» 1 1 5 4 — 15 4

31 серпня. «Ворскла» — «Чорноморець». 2:1. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського.
3 315 глядачів. Рефері — Труханов (Харків). Голи: Кулач, 49, Рижук, 87 (автогол) — Чорній, 63. На 24-й хвилині Кулач («Ворскла») не реалізував пенальті (удар повз ворота).
1 вересня. «Шахтар» — «Маріуполь». 2:0. Харків. ОСК «Металіст».
8 014 глядачів. Рефері — Монзуль (Харків). Голи: Мораес, 43, Дава, 56 (автогол).
2 вересня. «Десна» — «Олімпік». 0:1. Чернігів. Стадіон імені Юрія Гагаріна. 3 567 глядачів. Рефері — Романов (Дніпро). Гол: Білоног, 54. Вилучено Гітченка («Десна», 74, друге попередження).
«Львів» — «Олександрія». 2:2. Львів. «Арена Львів». 2 748 глядачів. Рефері — Кривоносов (Київ). Голи: Да Сільва, 8, Тейлор, 21 — Грицук, 53, Сітало, 83.
«Динамо» — «Карпати». 0:2. Київ. НСК «Олімпійський». 10 700 глядачів. Рефері — Дердо (Чорноморськ). Голи: Швед, 16, 45+1. Вилучено Мегремича («Карпати», 55, друге попередження).
«Арсенал» — «Зоря». 0:5. Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. 2 211 глядачів. Рефері — Можаровський (Львів). Голи: Караваєв, 5, Хомченовський, 13, 69, Рафаель, 43, Ледньов, 51.
Перший матч туру минув у гострій боротьбі — із забитими м’ячами і нереалізованим пенальті. А долю зустрічі вирішив гол, забитий одеситами у власні ворота.

***

Уже в середині першого тайму футболісти «Львова» були попереду 2:0. Але після перерви забивали лише гості, які врятувалися від поразки. Тому й не дивно, що «Олександрія» виступає стабільно і йде на другому місці в турнірній таблиці.

***

У матчі на «Олімпійському» сталася головна сенсація — «Динамо» зазнало першої поразки в чемпіонаті. Хоча почали кияни потужно. Чудовий момент забити вже на перших хвилинах мав юний динамівський форвард Владислав Супряга. Але не влучив у порожній кут воріт. А якби забив, можливо, все пішло б за іншим сценарієм.
Утім, «Карпати» одразу дали зрозуміти опонентам, що в обороні відсиджуватися не збираються. І дуже швидко провели кілька небезпечних контратак. Одну з них мав завершити Караскаль, але виручив Денис Бойко. Однак уже наступний випад львів’ян закінчився влучним ударом Мар’яна Шведа (на знімку ліворуч).

Зрозуміло, що динамівці такого повороту подій явно не чекали. І занервували. Гості, навпаки, почали діяти ще впевненіше, повіривши у свої можливості. А в доданий до першого тайму час Швед відзначився ще раз. І «Динамо» потрапило до дуже складної і неприємної ситуації.
Якщо в першому таймі львів’яни заслужили на похвалу за змістовну гру, то в другому — спостерігалася зовсім інша картина. Гості, котрі залишилися вдесятьох, робили все, щоб зберегти рахунок. Вони всіма засобами затягували час. Однак, слід віддати їм належне, билися вони, не шкодуючи сил. А воротаря «Карпат» Максима Кучинського можна сміливо назвати героєм матчу. Він зіграв просто блискуче.
Динамівці дуже активно намагалися врятуватися, але в їхніх поспішних діях було багато похибок, неточних передач. Та ще й везіння було на боці суперника.

***

Після матчу, спілкуючись із журналістами, наставник «Динамо» Олександр Хацкевич сказав:
— У першому таймі мені було соромно спостерігати, з яким настроєм команда вийшла на поле. Я повністю винен у цьому, бо не зумів налаштувати гравців належним чином. Було важко щось перебудувати в першому таймі, бо руху не було взагалі. Хоча й моменти начебто створювали.
Другий тайм почали агресивніше, але так потрібно було грати з самого початку. Ця поразка повністю на мені. Тому переговоримо з президентом клубу. Я для себе вирішив і подякував хлопцям за той час, котрий ми разом, побажав їм удачі в збірній. За цей період потрібно ухвалити правильне рішення, яке піде на користь команді...