Легка атлетика. Загреб (Хорватія). Срібний призер чемпіонату Європи українка Анна Рижикова (на знімку) продовжує збирати нагороди на міжнародних турнірах.

Після тріумфу в фіналі «Діамантової ліги» дніпрянка здобула перемогу і на етапі другої за значимістю легкоатлетичної серії IAAF World Challenge. На останньому етапі в сезоні у столиці Хорватії виступили чотири представники України. Дві спортсменки стали призерками.
У забігу на 400 м з бар’єрами у жінок Анна Рижикова фінішувала першою — 55,89, уродженка Хмельниччини Вікторія Ткачук була другою — 56,24.
Відзначимо, що наступними змаганнями, на яких виступлять Анна Рижикова, дворазова чемпіонка Європи з бігу на 800 м Наталія Прищепа з Рівного і бронзовий призер чемпіонату Європи зі стрибків у довжину броварчанин Сергій Никифоров, стане Континентальний Кубок IAAF, який відбудеться в Остраві (Чехія).