Спортивна стрільба. Чганвон (Республіка Корея). Чемпіонат світу. Українська спортсменка олімпійська чемпіонка Олена Костевич виборола золоту медаль у стрільбі з пістолета на дистанції 25 м. Нагорода здобувалася у драматичному протистоянні.
Росіянка Віталіна Бацарашкіна протягом фінальних змагань йшла першою, але до початку вирішальної дуелі Костевич зрівнялася з нею. Після першої перестрілки (5 пострілів) — знову нічия. У другій у Костевич після другого пострілу виникли проблеми з пістолетом. Росіянка не припустилася промахів у 4-му і 5-му пострілах. Отже, у Костевич був один шанс продовжити боротьбу за «золото» — влучити в «яблучко» всіма трьома пострілами. І вона це зробила!
Для Олени це друга медаль на цьому турнірі. Вона виборола ще й «бронзу» в команді-міксті — разом із Олегом Омельчуком у стрільбі з пістолета на дистанції 10 м.