Дровами навчальні заклади Козелецької об’єднаної територіальної громади забезпечено на 200 відсотків, а із домовлених 809 тонн торфобрикету завезено майже 300. Дров так багато завдяки рішенню керівництва громади випиляти на територіях сіл всі старі та аварійні дерева. Звісно, вибірку таких дерев проводили під контролем екологів.
У двох школах громади триває заміна котлів — у Ставиській вийшов з ладу, а у Білейківській був малопотужним для великої школи. Завдяки тому, що обидва села в одній громаді, котли міняють з однієї школи в другу, а на його місце придбали новий, більш потужний. Як зауважила начальник відділу освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Козелецької ОТГ Любов Боришполець, цього року до складу комісій, що приймають в експлуатацію опалювальні системи, включено представника інспекції Держенергонагляду, що дасть змогу вберегтися від можливих критичних ситуацій, повідомляє наш власкор Василь ЧЕПУРНИЙ.
97
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День адвокатури України 270
-
2Пенсійному фонду України – 35 років 57
-
3Кабінет Міністрів затвердив Порядок здійснення державного контролю у сфері кіберзахисту 45
-
4Кабмін удосконалив процедури декларування та реєстрації місця проживання 42
-
5Голова Верховної Ради України Руслан Стефанчук: Парламентський Різдвяний молитовний сніданок — простір спільної молитви, пам’яті та відповідальності за державу 38

