На Чернігівщині з числа зарплатних боржників вибули сім підприємств. Це, зокрема, «Домобудівник», що збанкрутував, а тепер його відроджує новий інвестор, «Прилукижитлобуд», Новгород-Сіверська бавовняно-ткацька фабрика.
Як повідомив директор департаменту соцзахисту населення ОДА Олег Русін, на 1 вересня 25 суб’єктів господарювання області мали 16,5 млн грн невиплаченої заробітної плати. У тому числі, на 16 економічно активних підприємств припадало понад 11 млн грн боргу. Проте загалом ця заборгованість у серпні скоротилася на 800 тис. грн. Сільськогосподарські підприємства на початок вересня взагалі не мали боргів.
Найбільше невиплат накопичилося у Чернігові та Ніжині, але економічно активні Прилуки і навіть економічно бідний Новгород-Сіверський із числа боржників вибули. Вдалося розрахуватися з працівниками дитсадків Борзнянського району, заборгованість яким певний час була причиною зростання соціального невдоволення, передає наш власкор Василь ЧЕПУРНИЙ.
127

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День створення Української повстанської армії 105
-
2Кабмін запровадив посади педагогічних працівників для викладачів закладів вищої освіти 76
-
3Уряд України вніс зміни до правил закупівель та локалізації виробництва товарів 65
-
4Уряд продовжив дію спеціальних обов’язків на ринку газу 64
-
5Кабінет Міністрів затвердив зміни до порядку евакуації населення та соціального захисту евакуйованих осіб 62

