Футбол. Чемпіонат УПЛ. Перенесений матч 4-го туру. 26 вересня.

«Маріуполь» — «Динамо» (Київ). 0:2. Голи: Вербич, 7, Циганков, 24 (п).

«Маріуполь»: Гальчук, Тищенко, Яворський, Демірі, Биков (Ігнатенко, 80), Федорчук, Піхальонок (Борячук, 62), Мишньов, Чурко (Вакула, 62), Зубков, Фомін. Тренер — Олександр Бабич.
«Динамо»: Бойко, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Сидорчук, Буяльський, Гармаш (Шапаренко, 67), Циганков, Морозюк (Смирний, 73), Вербич (Русин, 90). Тренер — Олександр Хацкевич.

Рефері — Ігор Пасхал (Херсон).

Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. 5 106 глядачів. 14 градусів.

1. «Шахтар» — 24 очки; 2. «Динамо» — 20; 3. «Олександрія» — 16; 4. «Ворскла» — 15; 5. «Зоря» — 12; 6. «Олімпік» — 12; 7. «Десна» — 10; 8. «Львів» — 10; 9. «Маріуполь» — 10; 10. «Карпати» — 9; 11. «Чорноморець» — 9; 12. «Арсенал» — 4.
Попри стартовий натиск «Маріуполя» рахунок відкрили динамівці. Циганков від кутового прапорця виконав передачу на ближню стійку, а Вербич, випередивши суперників, головою спрямував м’яч у дальній кут.
Пропущений гол не знітив приазовців, які продовжували активно наступати. Але вони знову... пропустили. Буяльський з лінії карного майданчика влучив у стійку. Добивання Гармаша заблокував рукою Яворський. Пенальті впевнено реалізував Циганков.
Зробивши свою перевагу комфортною, гості почали діяти розкуто. Початок другого тайму залишився за киянами, які змарнували дві чудові нагоди відзначитися й остаточно зняти питання щодо переможця. В обох випадках «Маріуполь» рятував Гальчук, який відбив постріли Циганкова та Буяльського.
Провівши у хорошому темпі десь 15 хвилин, футболісти «Динамо» знову віддали ініціативу господарям поля. «Маріуполь» намагався організувати щось схоже на фінальний штурм, однак забити бодай м’яч вони так і не спромоглися.
«Динамо», висловлюючись мовою шахістів, успішно провело відкладену партію і скоротило відставання від лідера. Черговий (десятий) тур відбудеться 28, 29 і 30 вересня.

* * *

Кубок України. 1/16 фіналу. 25—26 вересня. «Суми» — «Карпати» (Львів). 0:3. «Кристал» (Херсон) — «Десна» (Чернігів). 2:3. «Мир» (Горностаївка) — «Інгулець» (Петрове). 0:3. «Калуш» — «Металіст 1925» (Харків). 1:0. «Черкащина-Академія» (Білозір’я) — «Арсенал» (Київ). 3:2. «Зірка» (Кропивницький) — «Олімпік» (Донецьк). 1:1 (пенальті — 4:5). «Минай» (Ужгород) — «Миколаїв». 3:1. «Нива» (Вінниця) — «Гірник» (Кривий Ріг). 0:0 (пенальті — 3:4). «Дніпро-1» — «Волинь» (Луцьк). 2:1. «Чорноморець» (Одеса) — «Олександрія». 3:0.

До 1/8 фіналу вийшли «Карпати», «Десна», «Інгулець», «Калуш», «Черкащина-Академія», «Олімпік», «Минай», «Гірник», «Дніпро-1», «Чорноморець». До них приєднаються «Шахтар», «Динамо», «Ворскла», «Зоря», «Маріуполь», «Львів». Жеребкування призначено на 28 вересня. Базова дата матчів — 31 жовтня.