Співробітники податкової міліції вилучили з незаконного обігу 3,1 тис. літрів спирту орієнтовною вартістю 950 тис. грн, який перевозили без жодних документів.
Законодавством передбачено, що виробництво спирту та його реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а транспортування здійснюється лише з відома органу державної фіскальної служби та за наявності належним чином оформлених документів на перевезення. Однак супровідні документи на вантаж у водія, який транспортував спирт, були відсутні. Варто зазначити, що при потраплянні цієї партії в підпільне виробництво його було б достатньо для виготовлення 15 тис. пляшок горілки. При цьому збитки бюджету від ненадходження акцизного податку становили б орієнтовно 400 тис. грн, повідомляють на сайті відомства.
Підрозділи податкової міліції ГУ ДФС у Тернопільській області постійно здійснюють заходи, спрямовані на витіснення з обігу незаконно виготовленої продукції, яка становить загрозу для життя та здоров’я людей, насамперед підакцизних товарів (алкогольні напої, тютюнові вироби, пально-мастильні матеріали). Загалом з початку року працівники податкової міліції області вилучили з незаконного обігу контрафактної підакцизної продукції на 24,5 млн грн, запобігли втратам бюджету від ненадходження акцизного податку на суму понад 5,5 млн грн.