РІВНЕ:

Незабаром у місті запрацює оновлений притулок для безхатченків. Це буде один з кращих таких центрів в Україні, де безпритульних обліковуватимуть, годуватимуть та влаштовуватимуть на ночівлю. Загалом притулок зможе розмістити 90 осіб. Тут передбачено 50 ліжок, а в зимовий період працюватиме кімната обігріву на 40 осіб.

«Раніше відділення для бездомних розміщувалось у будівлі по вулиці Дубенській, 71а, яку колись звели під дитячий садок. Там тіснилося декілька організацій соціального спрямування — обласний центр соцслужб для дітей, сім’ї та молоді, центр соціальної психологічної допомоги, відділення для безхатченків, а також пенітенціарна служба. Ми прийняли рішення розселити ці структурні підрозділи та відновити дитсадок», — прокоментував подію голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко.
Повноцінний притулок тепер функціонуватиме на вулиці Жюліо Кюрі, 21 (на знімку). Приміщення реконструювали, а нині облаштовують меблями. Це чи не єдиний в Україні центр, де безхатченки самі себе обслуговуватимуть, готуватимуть їжу та прибиратимуть. Це, в свою чергу, сприятиме їх соціалізації.

Фото надано автором.