У зверненні до центральних та місцевих органів виконавчої та представницької влади буковинські лісівники інформують про незадовільну ситуацію, що склалася у лісовому господарстві Чернівецької області. Вони незадоволені роботою обласного управління лісового та мисливського господарства та його керівника В. А. Сахнюка.
На звернення оперативно відреагував в. о. голови Чернівецької ОДА Михайло Павлюк, який розпорядився сформувати комісію для перевірки фактів, викладених у зверненні трудових колективів.
«Область зараз перебуває на шляху дореалізації Стратегії розвитку Буковини. Але при цьому ми не повинні допустити руйнації держпідприємств, які реально забезпечують фінансову основу соціально-економічному поступу регіону», — заявив Михайло Павлюк.
Саме ОДА є розпорядником лісових ресурсів області, які передані нею в користування держлісгоспам.
Чернівецька область.
218
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День контррозвідки Служби безпеки України 195
-
2Привітання з Різдвом Христовим та Новим роком від колективу «Голосу України» 77
-
3На Чернігівщині посилюють освітню безбар’єрність: у 2025 році збудовано 8 нових укриттів і модернізовано ще 32 45
-
4Уряд затвердив перелік населених пунктів із традиційним проживанням національних меншин (спільнот) 43
-
5Привітання Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука з Різдвом Христовим і прийдешнім Новим роком 42

