Протягом минулого року 1 738 роботодавців були оштрафовані за використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин. Про це повідомили у Державній службі з питань праці.
«Найбільшу кількість працівників, допущених до виконання роботи без належного оформлення трудових відносин, виявлено у торгівлі, діяльності готелів та ресторанів, будівництві, промисловості, сільському господарстві», — уточнили у прес-службі відомства.
За інформацією Держпраці, штрафи до роботодавців найчастіше застосовують у разі наявності в організації чи на підприємстві працівників або без укладання трудових договорів із ними, або якщо наймана праця використовується без повідомлення Державної фіскальної служби, або у разі підміни трудових цивільно-правовими відносинами. При цьому у Службі додали, що впродовж 2018 року інспекторами праці перевірено 12 тис. 641 роботодавця.
Новини
168
168
1 738 роботодавців були оштрафовані за використання найманої праці без належного оформлення трудових відносин, - Державна служба з питань праці

Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1День кримськотатарського прапора 137
-
2День митника України 65
-
3Вшанування пам’яті жертв катувань у всьому світі 63
-
4Кабмін затвердив нові Правила надання та отримання електронних комунікаційних послуг 56
-
5Конституція України — символ національної єдності, який живе та діє разом із народом, що бореться за свою свободу та гідність 53

