Учителі з Чернігівщини, лікарі з Рівненщини, фермери з Черкас, волонтери з Маріуполя, викладачі зі Львова та люди з інвалідністю з Києва — вся країна підтримала Олега Ляшка кандидатом у Президенти України під час з’їзду Радикальної партії. Недаремно захід відбувся напередодні 100-ї річниці підписання Акта Злуки — як тоді, так і нині є потреба в об’єднанні країни, і майбутній Президент повинен це зробити, каже лідер РПЛ.

Українські митці Вадим Крищенко та Анатолій Паламаренко засвідчили свою повагу Олегу Ляшку на з’їзді та прочитали йому вірші.

За висунення Олега Ляшка на цю посаду одноголосно проголосували півтори тисячі делегатів. Люди засвідчували свою прихильність лідеру Радикальної партії і особисто на зібранні, так і під час включень із регіонів.
Фермер із Черкас Ігор Усик розповів у відеозверненні, що почав свою справу п’ять років тому. Без жодної копійки державної допомоги облаштував виробництво козиного сиру. Каже, без прийнятого за ініціативи Олега Ляшка мораторію на продаж землі вже давно закрився б.
«Ми хочемо розвинути і збільшити поголів’я до 100 кіз, але для цього нам потрібна державна допомога, якої нині держава не надає фермерським господарствам. Одна надія на Олега Ляшка. Ми підтримуємо його ініціативи для розвитку села. Я хотів продати свій земельний пай, але завдяки прийнятому мораторію на продаж землі цього не зробив. Ми, черкащани, кращої кандидатури в Президенти України, ніж Олег Ляшко, не бачимо», — сказав фермер.
Ветеран АТО Олексій Кошевець подякував лідеру РПЛ за те, що він із перших днів агресії на сході був на передовій. Боєць переконаний: тільки такий Президент, як Олег Ляшко, здатен повернути окуповані території України.
«З 2014 року Олег Ляшко постійно був з нами: або приїздом своїм, або технікою, яку він нам давав, або провіантом, який нам надходив. Це єдиний політик, який був постійно на зв’язку. Це єдина людина в політиці, яка не побоялася приїжджати до нас на фронт. Сотні бійців надихав він на бої, які тоді точилися. На сьогодні це єдиний політик, який може дивитися сміливо в очі військовим, добровольцям, тому сотні добровольців і військових підтримують Олега Валерійовича», — наголосив ветеран АТО.
Підтримують Олега Ляшка і освітяни. Викладач зі Львова Андрій Лозинський вважає патріотизм і національну ідею політика натхненням для всіх.
«Утвердження сучасного громадянського суспільства неможливе без таких важливих складових, як національна ідея і патріотизм. Саме завдяки принциповій національній позиції Олега Ляшка у Верховній Раді було прийнято закон про мови. Саме завдяки твердій національній позиції Олега Ляшка було прийнято закон про визнання бійців ОУН—УПА воюючою стороною у Другій світовій війні, що надзвичайно важливо для нас, галичан. Ми, львів’яни, однозначно підтримуємо і висуваємо Олега Ляшка кандидатом у Президенти», — зазначив А. Лозинський.
Підтримують лідера РПЛ і люди з інвалідністю. Вірять, що тільки він зможе привернути увагу держави до їхніх проблем і зробити їхнє життя в Україні повноцінним. Саме О. Ляшко запропонував зараховувати догляд за недієздатними родичами в стаж і платити за це мінімальну зарплату.
«Чотири роки тому я почув слова Олега Ляшка. Тоді він сказав: «Інвалідність — це не вирок долі і не привід для людей відгороджуватися від них бар’єром». Це справді золоті слова! Це слова чоловіка, який приймає до серця той біль, який відчувають люди з інвалідністю, ветерани, пенсіонери. Для всіх людей з інвалідністю в Україні остання надія — це Олег Ляшко, який словом, ділом, роботою змінить ставлення до людей з інвалідністю. Я в це вірю!» — зі сльозами на очах розповів голова громадської організації людей з інвалідністю Юрій Федун.
Великим другом Маріуполя вважають Олега Ляшка мешканці цього міста. Кажуть, завдяки йому тут почали будувати дороги, школи, дитсадки та житло для переселенців.
«Наші заводи працюють завдяки тому, що надходить металобрухт, який вивозився за кордон. Завдяки фракції Олега Ляшка запроваджено мито на експорт металу, і тепер наші заводи мають сировину, а люди — зарплату і роботу. Крім того, всі чудово знають, в якому стані траса Маріуполь — Запоріжжя. Наші водії її часто називають трасою смерті. Завдяки Олегу Ляшку на реконструкцію дороги було виділено мільярд гривень, який уже закладено в держбюджет на 2019 рік. Ми тепер упевнено можемо сказати, що хочемо бачити на посаді Президента України Олега Ляшка», — зазначила волонтер Ірина Козлова.
Підтримали висунення кандидатом в Президенти Олега Ляшка і митці країни — Герой України Анатолій Паламаренко та поет-пісняр Вадим Крищенко. Свою прихильність політику висловили оригінально — у віршах.
«Українські генії — з нами! Найкращі люди України — з нами! Це означає, що ми переможемо. І так, як ми об’єднали всю країну на з’їзді, ми об’єднаємо всю країну в житті. З цього з’їзду ми понесемо іскру об’єднання, іскру надії, іскру впевненості мільйонам українців!» — підсумував Олег Ляшко.
Політик розповів, що йде в Президенти для того, щоб подолати бідність, підняти економіку, навести лад в державі та дати шанс кожній дитині реалізуватися в рідній країні, а не виїжджати на заробітки за кордон. Серед перших своїх кроків на цій посаді Олег Ляшко обіцяє скоротити кількість депутатів із 450 до 250, міністерств — з 20 до 10, скасувати посаду прем’єра, привести молодь до влади, радикально підняти зарплати, передусім освітянам та медикам, закріпити назавжди землю за фермерами, а за корупцію... розстрілювати. Політик каже, що буде жорстким, але справедливим Президентом і перетворить Україну на країну можливостей для всіх.

Уляна ДВОРАКОВСЬКА.
Фото прес-служби РПЛ.

Друкується в рахунок квоти фракції Радикальної партії.