Торік найбільше податків платили нафтогазові й тютюнові компанії. Про це свідчать дані, оприлюднені Офісом найбільших платників податків Державної фіскальної служби. До топ-п’ятірки, як і в попередні роки, увійшли ВАТ «Укргазвидобування», НАК «Нафтогаз України», ПрАТ «АТ Тютюнова компанія» В.А.Т. Прилуки», ПАТ «Укрнафта» та ПрАТ «Філіп Морріс Україна».

Загалом, за інформацією ДФС, перша сотня найбільших платників податків 2018-го перерахувала до зведеного бюджету 291,7 млрд грн, що на 14 відсотків більше порівняно з минулорічними показниками, повідомляють на сайті служби.

Проведений за галузевим принципом аналіз найбільших компаній-платників, що обслуговуються в офісі, засвідчив, що до рейтингу топ-100 потрапили: 22 компанії видобувної галузі, 10 компаній енергетичного сектору, 17 підприємств транспортної галузі, 8 фірм, що займаються виробництвом міцних спиртних напоїв, а також вина і пива, 7 металургійних компаній, 1 машинобудівний завод, 9 банків, 4 компанії, що займаються виробництвом тютюнових виробів.

Вл. інф.