Співробітники Служби безпеки України під час реалізації комплексу заходів із протидії незаконному обігу зброї та вибухових речовин блокували на Рівненщині збут військових засобів ураження.

У межах досудового слідства слідчими та оперативниками спецслужби задокументовано двох цивільних осіб та військовослужбовця інженерно-саперної групи однієї із військових частин, які організували збут вибухових речовин, що використовувалися під час утилізації боєприпасів.

Правоохоронці затримали військовослужбовця на Рівненському військовому полігоні під час збуту понад шести кілограмів тротилу та п’яти електродетонаторів.

Співробітники СБ України встановили, що загалом реалізували майже сорок кілограмів тротилу та понад двісті електродетонаторів.

Під час санкціонованих слідчих дій у помешканні зловмисника правоохоронці також вилучили дві гранати РГД-5 із запалами та ще понад 100 електродетонаторів до тротилових шашок.

Військовослужбовцю повідомлено про підозру в скоєнні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 263 Кримінального кодексу України, та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Стосовно його спільників тривають процесуальні дії.

Про це повідомила прес-група УСБУ в Рівненській області.

Оперативне фото СБУ.