Футбол. Ліга чемпіонів. 1/8 фіналу. Матчі у відповідь. 5 березня.

«Реал» (Іспанія, Мадрид) — «Аякс» (Нідерланди, Амстердам). 1:4. Голи: Зієх, 7, Нерес, 18, Тадич, 62, Асенсіо, 70, Шене, 72. Перший матч — 2:1.

«Реал»: Куртуа, Карвагаль, Начо, Варан, Регілон, Кроос, Каземіро (Вальверде, 87), Модрич, Васкес (Бейл, 29), Бензема, Жуніор (Асенсіо, 35). Тренер — Сантьяго Соларі.

«Аякс»: Онана, Мазрауї (Вельтман, 80), де Лігт, Блінд, Тальяфіко, ван де Беєк, Шене (де Віт, 73), де Йонг, Зієх, Тадич, Нерес (Долберг, 74). Тренер — Ерік тен Гаг.

Вилучено Начо, 90+3 (два попередження).

Рефері — Фелікc Бриг (Німеччина).

Мадрид. «Сантьяго Бернабеу». 77 013 глядачів. 12 градусів.

У Мадриді сталася справжня сенсація. Чинний володар трофея пропустив чотири м’ячі на своєму полі і залишає турнір.

Молоді гравці «Аякса» показали неймовірну пристрасть, енергію і головне — майстерність, зробивши те, у що мало хто вірив після першого програного в Амстердамі матчу. Хоча і тоді було видно, що потенціал нідерландського клубу чималий. Але передбачити, що «вершкові» пропустять вдома торбу м’ячів, було важко.

Однак підсумок двобою справедливий. «Реал» переживає нині нелегкі часи. Можливо, поява нового тренера позитивно вплине на долю найіменитішого клубу світу. Є інформація, що до королівського клубу може повернутися знаменитий португалець Жозе Моурінью.

Утім, це все ще попереду, а нині «Аякс», котрий подарував справжнє свято, вийшов до чвертьфіналу Ліги чемпіонів!

***

«Боруссія» (Німеччина, Дортмунд) — «Тоттенгем» (Англія, Лондон). 0:1. Гол: Кейн, 49. Перший матч — 0:3.

«Боруссія»: Бюркі, Вольф (Бруун Ларсен, 62), Аканджі, Вайгль, Діалло, Вітсель, Санчо, Ройс (Ділейні, 74), Гетце, Геррейру (Пулішич, 62), Алькасер. Тренер — Люсьєн Фавр.

«Тоттенгем»: Льоріс, Ор’є, Алдервейрелд, Санчес, Вертонген, Девіс, Вінкс (Дайєр, 55), Сіссоко, Еріксен (Роуз, 83), Сон Гин Мін (Ламела, 71), Кейн. Тренер — Мауріcіо Почеттіно.

Рефері — Данні Маккелі (Нідерланди).

Дортмунд. «Сігнал Ідуна Парк». 66 099 глядачів. 7 градусів.

Дортмундці більшу частину матчу тримали в облозі ворота гостей, мали незаперечну перевагу у володінні м’ячем, але не зуміли забити бодай гол у ворота «Тоттенгема».

Натомість гості реалізували свій момент на початку другого тайму і здобули другу перемогу в цьому протистоянні.