Карате. Гвадалахара (Іспанія). Чемпіонат Європи з карате.

Жіноча збірна України виграла золоту медаль у командній першості.

Протягом турніру колектив у складі Анжеліки Терлюги, Діани Шостак, Галини Мельник та Аніти Серьогіної переміг суперниць із Португалії (2-1), Фінляндії (2-0), Норвегії (9-5) і Хорватії (11-3). У півфіналі наші дівчата виграли в італійок (15-8), а в фіналі здолали збірну Туреччини (2-1).

За день до цього українські каратисти на цьому турнірі виграли ще й бронзові медалі. Відзначилися Аніта Серьогіна (до 61 кг) та Станіслав Горуна (до 75 кг).

Біатлон. Збірна України виборола п’ять медалей на регіональному військовому чемпіонаті в Польщі. Крім господарів та України, у змаганні брали участь команди Латвії, Румунії та Словаччини.

Надія Бєлкіна виграла два «золота» в жіночому спринті. Ще одна золота медаль на рахунку Андрія Доценка, Тараса Лесюка, Антона Мігди і Дениса Насика в перегонах патрулів.

Денис Насико також виборов «срібло» в чоловічому спринті, Тарас Лесюк — «бронзу».