Футбол. Чемпіонат УПЛ. Другий етап. 25-й тур. 23 квітня.

«Олімпік» — «Арсенал-Київ». 2:0. Київ. Стадіон «Динамо» імені Валерія Лобановського. 258 глядачів. Рефері — Дмитро Кривушкін (Харків). Голи: Гай, 37 (п), Дегтярьов, 43.

Гору взяла команда, яка використала не тільки свої шанси, а й помилки в діях оборони суперника. По грі кияни ні в чому не поступились «олімпійцям», просто створили менше моментів, щоб забити.

«Карпати» — «Чорноморець». 0:0. Львів. «Україна». 1 663 глядачі. Рефері — Микола Балакін (Київська область).

Із самого початку одесити, кожен з яких добре розумів завдання на зустріч, намагалися діяти максимально прагматично, а за нагоди бігти в контратаки.

У львів’ян традиційно активним був Мар’ян Швед, який, однак, інколи ніби передавав куті меду з індивідуальними діями. Щоб досягти результату, йому, можливо, бракувало атакувальної підтримки партнерів.

«Ворскла» — «Десна». 3:3. Полтава. Стадіон імені Олексія Бутовського. 1 215 глядачів. Рефері — Володимир Новохацький (Київ). Голи: Габелок, 52, Шарпар, 62 (п), Карека, 71 — Сергійчук, 4, 42, Хльобас, 14. На 28-й хвилині Артем Фаворов («Десна») не реалізував пенальті (воротар).

Гості переконливо виграли перший тайм — 3:0. Здавалося, реанімація полтавчан неможлива. Але після перерви у «Ворскли» раптом відкрилося друге дихання. Господарям вдалося одразу розмочити рахунок, а потім завдати ще двох результативних ударів і врятуватися!