Чемпіонат УПЛ. Другий етап. 26-й тур. 27 квітня.

«Чорноморець» — «Ворскла». 1:2. Одеса. «Чорноморець». 3 200 глядачів. Рефері — Костянтин Труханов (Харків). Голи: Вільгамссон, 2 — Васін, 84, Кожухар, 90+1 (автогол). На 58-й хвилині Коваль («Чорноморець») не реалізував пенальті (воротар).

«Олімпік» — «Карпати». 3:2. Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. 435 глядачів. Рефері — Денис Шурман (Київська область). Голи: Геннадій Пасіч, 9, Дегтярьов, 83, Дійє, 84 — Ді Франко, 36, Пойде, 54.

28 квітня.

«Олександрія» — «Зоря» (Луганськ). 0:2. Олександрія. КСК «Ніка». 1 900 глядачів. Рефері — Юрій Іванов (Маріуполь). Голи: Громов, 42, 62.

«Львів» — «Динамо» (Київ). 0:1. Гол: Буяльський, 24.

«Львів»: Сарнавський, Вісенте (Пернамбуко, 77), Адамюк, Борзенко, Воронін, Мартан (Кадін, 46), Сабіно, Ліпе, Алваро (Шина, 69), Педро, Бруно. Тренер — Богдан Блавацький.

«Динамо»: Бущан, Кендзьора, Бурда, Кадар, Миколенко, Шепелєв, Андрієвський, Циганков, Буяльський (Сідклей, 89), де Пена, Русин (Шабанов, 46). Тренер — Олександр Хацкевич.

Рефері — Ігор Пасхал (Херсон).

Вилучено Бурду, 19 (фол останньої надії), Кендзьору, 75 (пряма червона картка).

Львів. «Україна». 1 480 глядачів. 11 градусів.

«Динамо» потрапило у дуже складну ситуацію. З 19-ї хвилини довелося грати вдесятьох, а на 75-й хвилині динамівців було вже дев’ять. Але столична команда виявила згуртованість, стійкість, майстерність, вистояла і виграла. Дуже надійно зіграв воротар киян Георгій Бущан.

«Маріуполь» — «Шахтар» (Донецьк). 0:1. Гол: Нем, 12. На 25-й хвилині Мораес не реалізував пенальті (повз ворота). На

52-й хвилині Патрік не реалізував пенальті (воротар).

«Маріуполь»: Гальчук, Полегенько, Дава, Яворський, Демірі (Білоконь, 64), Тищенко, Мишньов, Горбунов, Путря, Фомін, Вакула. Тренер — Олександр Бабич.

«Шахтар»: Шевченко, Болбат, Кривцов, Хочолава, Ісмаїлі, Патрік (Фернандо, 64), Байя, Нем (Тете, 90+2), Коваленко, Соломон (Кайоде, 81), Мораес. Тренер — Паулу Фонсека.

Рефері — Євген Арановський (Київ).

Вилучено Полегенька, 50 (пряма червона картка).

Маріуполь. Стадіон імені Володимира Бойка. 8 121 глядач. 20 градусів.

«Шахтар» володів ініціативою, мав помітну перевагу. Але забив лише раз. Хоча мав нагоди зробити це принаймні ще двічі. Але Мораес і Патрік не реалізували пенальті.

29 квітня. «Арсенал-Київ» — «Десна» (Чернігів). 2:0. Київ. «Динамо» імені Валерія Лобановського. 307 глядачів. Рефері — Юрій Можаровський (Львів). Голи: Авагімян, 11, Оріховський, 27 (п).