Розпочалися урочистості з традиційної святкової ходи. За участі духовенства провели церемонію відкриття свята. З вітанням до присутніх звернулися сільський голова Микола Сагайда та представники районної влади. Від імені народного депутата України Василя Пе-тьовки його помічник Михайло Штефко вручив подяки та відзнаки за особистий внесок у розвиток села знаним жителям Білина, учасникам АТО, а також передав цінні подарунки для місцевої загальноосвітньої школи.

У сільському будинку культури розгорнули експозицію з великою кількістю святково прикрашених і наповнених традиційними продуктами великодніх кошиків, гарних рум’яних, пухких з віночками і різними візерунками пасок. Традиційний великодній хліб для конкурсу цього року виготовили учні Білинської школи. Представили також і вироби декоративно-ужиткового мистецтва: вишивку нитками, бісером, стрічками, різьблення по дереву, гончарство.

Розважали присутніх колективи і учасники художньої самодіяльності села та району. У концертній програмі брали участь аматори, артисти від маленьких зірочок до великих зірок, танцювальні колективи із запальними танцями, зокрема і дитячий фольклорно-етнографічний колектив Ясінянської школи мистецтв. Завершилося дійство виступом народного артиста України Івана Поповича.

Усі присутні на святі мали змогу переглянути виставку, безплатно покуштувати страви гуцульської кухні та насолоджуватися концертною програмою.

Фестиваль відбувся за підтримки народного депутата України Василя Петьовки, Рахівської районної ради та адміністрації і приватних підприємців Білина.

Закарпатська область.