Фото автора.

Через великий транспортний потік ремонт автотраси Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига вкрай важливий.

На дорозі Н-10 Стрий — Мамалига в межах Івано-Франківської області тривають ремонтні роботи в селах Тяпче і Княжолука Долинського району. Після регенерації старого покриття фахівці ТОВ «ПБС» покладуть новий асфальтобетон (на знімку).

Від початку будівельного сезону компанія асфальтувала ділянку в Голині Калуського району, за співфінансування з Брошнів-Осадською ОТГ допомогла з ремонтом підземного переходу в селищі. «ПБС» спільно із САД і Долинською міськрадою облаштували транспортну розв’язку на перетині Н-10 з Р-21 Долина — Хуст.

У напрямку до межі зі Львівщиною траса Н-10 проходить об’їзною міста Болехова. А через населений пункт іде місцева — Болехів — Гериня. Міська влада разом з ОДА для капітального ремонту автошляху розробили проект, який перебуває на розгляді Кабміну.

Тим часом Долинська ДЕД облавтодору розпочала на цій трасі ліквідацію аварійної ямковості.

«Болехів — південно-західні ворота Прикарпаття, — підсумовує міський голова Болехова Богдан Мельник. — Торік САД розробила проект облаштування об’їзної. Його реалізація дала б змогу значно розвантажити центр. Заручилися підтримкою народного депутата Анатолія Диріва. Чекаємо на рішення Кабміну щодо виділення коштів».