Футбол. Меморіал Валерія Лобановського. Учасники — молодіжні збірні U-21. 5 червня.

Матч за третє місце. Болгарія — Кіпр. 0:0 (пенальті — 5:4). Вилучено болгарських футболістів — Анре Хрістова (45+1) і Петко Хрістова (90+3).

Фінал. Україна — Ізраїль. 1:0. Гол: Мудрик, 69.

Україна: Білик, Мілованов, Бабогло, Чеберко, Лебеденко (Стецьков, 60), Білошевський, Алібеков (Биков, 46), Козак, Топалов (Лєднєв, 88), Смирний (Мудрик, 60), Кожушко (Луньов, 65). Тренер — Руслан Ротань.
Ізраїль: Огайон, Шломо (Леві, 63), Арад (Гроппер, 85), Гарфінкель, Йосеффі (Даса, 63), Броун (Ашкеназі, 72), Барібо, Савір (Лакао, 46), Аміт Кохен (Ноам Кохен, 63), Альтман (Карзев, 46), Галайла (Голан, 85). Тренер — Марко Бальбуль.

Вилучено Козака, 37 (пряма червона картка).

Рефері — Євген Арановський (Україна).

Київ. НСК «Олімпійський».

Це був саме той матч, коли висока концентрація, стійкість, мужність і вміння терпіти приносять успіх. Приємно усвідомлювати, що такі слова можна сказати про збірну України — переможця меморіалу великого тренера.

У першому таймі впевненіше почувалися гості, котрі мали чималу перевагу. Вони діяли напрочуд організовано і більшість ігрового часу гостро атакували. А коли господарі залишилися вдесятьох, то перевага суперника стала ще помітнішою.

Після перерви ізраїльтяни (триразові переможці цих змагань) постійно тримали в облозі наші ворота, не послабляючи тиску. Однак українці виявилися стійкими бійцями. Варто особливо відзначити фантастичну гру нашого воротаря Олега Білика з «Олександрії».

Одне слово, українці самовіддано відбивалися, але і на свій шанс чекали. І він таки з’явився в середині тайму. Швидку контратаку завершив півоборонець клубу «Арсенал-Київ» Михайло Мудрик (на знімку), котрий обіграв воротаря і під гострим кутом влучив у порожні ворота.

Цей гол приніс перемогу збірній України в матчі і турнірі. До речі, це сталося після десятирічної перерви.