Футбол. Ліга націй УЄФА. Завершальна стадія, матч 1/2 фіналу. 6 червня.

Нідерланди — Англія. 3:1. Голи: Решфорд, 32 (п), де Лігт, 73, Вокер, 97 (а/г), Промес, 114.

Нідерланди: Сіллессен, Думфріс, де Лігт, ван Дейк, Блінд, де Роон (ван де Беєк, 68), де Йонг (Строотман, 114), Вейналдум, Бергвейн (Преппер, 91), Депай, Бабел (Промес, 68). Тренер — Рональд Куман.

Англія: Пікфорд, Вокер, Стоунз, Магуайр, Чілуелл, Райс (Аллі, 105), Делф (Гендерсон, 77), Барклі, Санчо (Лінгард, 61), Стерлінг, Решфорд (Кейн, 46). Тренер — Гарет Саутгейт.

Рефері — Клеман Тюрпен (Франція).

Гімарайнш (Португалія). «Афонсу Енрікеш».

Перший тайм навряд чи можна назвати веселим футбольним бенкетом. Обидві команди діяли не надто жваво. Однак якісь спалахи гостроти все-таки відбулися.

Єдиний гол народився в абсолютно, здавалося б, спокійній ситуації. Але де Лігт примудрився «організувати» пенальті в дуже простій ситуації. Він у своєму карному майданчику влупив по нозі Решфорда. А постраждалий сам реалізував пенальті.

Однак у середині другого тайму винний реабілітувався. Цьому посприяв «стандарт». Нідерландці подали черговий кутовий, де Лігт виграв повітря у двох опікунів і влучив ефектним ударом головою.

Основний час завершився нічиєю. У додаткових таймах «помаранчеві» діяли переконливіше і забили два м’ячі англійцям, упевнено взявши гору в цьому престижному протистоянні.

***

Завтра на стадіоні «Драгау» в місті Порту відбудеться фінальний поєдинок, у якому зустрінуться збірні Португалії та Нідерландів. Початок о 21.45.