Фото АСБУ.

Боротьба. Понтеведра (Іспанія). Чемпіонат Європи серед юніорів. Завершилися змагання з жіночої боротьби. Аліна Акобія (на знімку) здобула для збірної України золоту нагороду у ваговій категорії до 57 кілограмів. Усіх своїх суперниць вона перемогла достроково, на туше, не віддавши опоненткам жодного балу. Досягнення, погодьтеся, унікальне.

Чемпіонський шлях Аліна почала з перемоги над угоркою Тамарою Доллак усього за 70 секунд. У фіналі Акобія здолала Марію Галіду з Білорусі (8:0).

Але цією нагородою не обмежилися здобутки українських спортовок на іспанському килимі. «Срібло» завоювала Анастасія Лавренчук (до 65 кг), а бронзові нагороди вибороли Катерина Зелених (62 кг), Марія Винник (50 кг), Романа Вовчак (76 кг), Христина Малявка (68 кг) та Вероніка Рябоволова (59 кг).