На знімку: Іван Чайківський (ліворуч).

Усе, чим багата аграрна галузь України, продемонстрували в Настасові, що в Тернопільському районі, на IV міжнародному форумі аграрних інновацій «Нове зернятко-2019». Два дні, понад 100 учасників, майже 4 тис. гостей і відвідувачів, десятки гектарів демо-посівів...

Засновник компанії «Агропродсервіс» (організатора форуму) Іван Чайківський каже, що в основі добробуту громадянина лежить економіка. «Ми пропонуємо аграріям просту формулу: ознайомся з інноваціями, прорахуй свої кошти в таку інвестицію та отримуй прибутки і розвиток бізнесу, — пояснює Іван Чайківський. — Економіка має працювати. Ми, сільгоспвиробники, показуємо, як це відбувається. Так має працювати все на рівні держави. Тоді буде добробут кожного громадянина, як це забезпечують аграрії на територіях, де обробляють землі».

За словами Івана Чайківського, хлібороби, які працюють в реальному секторі виробництва, добре знають не тільки проблеми людей, а й те, як їх вирішити. Бо стикаються з цим чи не щодня, ремонтуючи дороги, допомагаючи школам, садочкам, ФАПам, вирішуючи ті проблеми громад, з якими влада, не маючи грошей, просто не справляється.

Фото надано прес-службою компанії «Агропродсервіс».