Футбол. Контрольні матчі на підготовчих зборах в Австрії.

«Шахтар» (Україна, Донецьк) — «Копенгаген» (Данія). 2:1. Голи: Мораес, 16, 21 — Гольсе, 40.

«Шахтар»: П’ятов (Трубін, 60), Додо, Хочолава, Матвієнко, Ісмаїлі (Бутко, 81), Степаненко, Соломон, Марлос, Патрік (Коваленко, 77), Тайсон, Мораес (Бланко-Лещук, 81).

У протистоянні чинних чемпіонів України і Данії наш клуб був явно сильніший. І нехай не вводить в оману мінімальний результат. Ще до середини першого тайму «гірники» забили два м’ячі, котрі й вирішили долю зустрічі.

***

Учора «Шахтар» зустрівся із сербським клубом «Пролетер» (Новий Сад) і виграв 3:0.

***

«Динамо» (Україна, Київ) — «Ваккер» (Австрія, Інсбрук). 3:0. Голи: Караваєв, 12, Вербич, 21, Гармаш, 45.

«Динамо»: Нещерет (Кучерук, 46), Кендзьора (Караваєв, 66), Бурда (Миколенко, 66), Кадар (Алібеков, 46), Шабанов, Кадірі (Сидорчук, 66), Гармаш (Шапаренко, 66), Караваєв (Цітаїшвілі, 46), Вербич (де Пена, 46), Шепелєв (Андрієвський, 66), Фран Соль (Русин, 46).

Караваєв забив дебютний м’яч за «Динамо». Допоміг йому Кадар. Він перехопив м’яч у центрі поля, віддав його на Караваєва, а той втік від оборонців і переграв воротаря.

Потім Гармаш віддав передачу на Вербича, котрий ефектно обробив м’яч і пробив у дальню «дев’ятку».

Третій м’яч динамівці забили на останній хвилині першого тайму. Воротар «Ваккера» Ведл парирував удар Соля, однак Гармаш встиг першим до м’яча і не схибив.