Неаполь (Італія). ХХХ Всесвітня літня Універсіада.

Баскетболісти України успішно виступили на змаганнях, здобувши срібні медалі. Що є дуже високим досягненням. Наші спортсмени під орудою тренера Віталія Степановського успішно пройшли груповий етап — перемогли команди Китаю (115:64) і Фінляндії (72:65) і лише очком (57:58) поступилися майбутнім чемпіонам — американцям.

На стадії плей-оф українці взяли гору над дуже сильними збірними Канади (82:80) та Австралії (82:80). У фіналі доля знову звела наших із командою США, котра вже набрала потужної турнірної швидкості і виграла 85:63 (28:15, 20:8, 16:18, 21:22). Це — об’єктивний результат.

Але ми маємо подякувати нашим хлопцям за «срібло», за самовідданість і продемонстрований ними якісний баскетбол.

***

Збірна України зі спортивної ходьби (Олена Собчук, Марія Філюк і Валентина Мирончук) виграла «срібло» на Універсіаді на дистанції 20 км.