Під час обстеження акваторії Сивашу біля села Щасливцевого, що на популярному курорті Арабатська стрілка у Генічеському районі, працівники водної поліції виявили біля берега 73 сітки, що буквально перекрили затоку у той час, коли тут купаються та катаються на човнах численні гості. Загальна довжина нелегальних засобів лову сягнула понад 3,6 км. А оскільки частина з них виставлялася приховано, у сітках легко міг заплутатися хтось із людей — трагедії не сталося дивом. Тепер правоохоронці шукають власників сіток, усю рибу з яких повернули до Сивашу, повідомляють у ГУ Нацполіції Херсонщини.
142
Працівники водної поліції під час обстеження акваторії Сивашу біля села Щасливцевого виявили біля берега 73 сітки, що буквально перекрили затоку.
Вибір редактора
Популярне за тиждень
-
1Департамент соцзахисту населення Луганської ОВА посилює підтримку військових, пенсіонерів та ВПО 651
-
2Державні нагороди отримали жителі Чернігівщини 569
-
3День ракетних військ і артилерії України 83
-
4КМУ затвердив порядок надання компенсацій бізнесу за знищене майно та страхування від воєнних ризиків 57
-
5Рекомендовано передбачити додаткові видатки в Державному бюджеті України на 2026 рік на підвищення заробітної плати педагогічним і науково-педагогічним працівникам 52

