Фото надано автором.

У місті, на території, де дислокується 204-та Севастопольська бригада тактичної авіації імені О. Покришкіна, для поглиблення співробітництва з родинами військовослужбовців частини провели урочистий захід під назвою «Майбутнє у вишиванках». Перед маленькими українцями та їхніми батьками виступили командир бригади полковник Ігор Кисельов, директор Луцького ремонтного заводу «Мотор» Володимир Маракулін та голова правління компанії «Едельвіка» Юрій Переходько.

— Цей захід стане приємною традицією. І діти, і військовослужбовці бригади радіють, що завод «Мотор» і партнери знову організовують зустріч. Нам запам’яталася попередня, на новорічні свята. Такі візити свідчать про прихильне ставлення до військових з боку представників підприємств Волині не лише державних, а й приватних, — зазначив полковник Ігор Кисельов.

Під час дійства понад сто дітей військовослужбовців отримали у подарунок вишиванки (на знімку).

— Такі зустрічі, як сьогоднішня, — це можливість для військових і представників заводу побачити й почути один одного, — розповідає директор ЛРЗ «Мотор» Володимир Маракулін. — Ми бачимо тих, для кого ремонтуємо двигуни, вони бачать тих, хто працює для того, щоб польоти й експлуатація літаків були бездоганними і безаварійними.

Варто зауважити, що завод «Мотор» уже не вперше демонструє турботу про захисників українського неба.